Ar gyvenimas susidėjus iš tikrųjų yra toks blogas?

Paklausė Tema: Santuoka
Ar gyvenimas susidėjus iš tikrųjų yra toks blogas? Kuom jis skiriasi nuo susituokusių porų, kurios poto išsiskiria  dėl nesugebėjimo kartu sugyventi? Ar ne geriau tą išbandyt prieš įsipareigojimus?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymai: (2)

Atsakė

Sveikas-a!

Gyvenimas kartu "susidėjus" turi daug minusų, nors dauguma porų mato tik pliusus, tai savęs apgaudinėjimas. Galima pažvelgt vien iš žmogiškos logikos atmetant visus Dievo įsakymus.

  1. Nepilnavertiškumo skatinimas (Aš negaliu priimti tokio svarbaus sprendimo, nes negarantuoju už save).
  2. Skatina abejonę mylimu žmogumi. (Gal ne šitas -a?)
  3. Iškreipia šeimos sampratą, nuvertina ją. (Galima kurti šeimą be įsipareigojimų, ar bent su dalimais ir kaikuriais laikinais, o vaikams ar tai tinka?.)
  4. Nuvertina lytinio akto prasmę ir vertę. (Mylėtis-daryti meilę.(ang.) galiu daryti tai ir ne tik su juo ja, su kuo sagiau, o kur augimas kartu?)
  5. Skatina bėgimą nuo problemų (Susidūrus su problemomis neištikimybe, ar kitokiu melu, ar silpnumu, pabėgama nuo problemos, bet neieškoma sprendimo kartu išspręsti problemą).
  6. Įtvirtina abejonę, kad santuoka visam gyvenimui neįmanoma. (Nusivylus mylimuoju-draugu, ieškoma kito, radus ir nusivylus patikima kad neįmanoma gyventi su vienu žmogumi visą gyvenimą)

Tai va tiek trumpai apie minusus. Gal pavyko bent kiek susimąstyt. Vienas pastebėjimas. Amerikiečiai padarė apklausą ir tyrimą, kurios šeimos mažiau skiriasi, ar tos kur prieš Santuoką gyveno "Susimetę" ar tos kurios pradėjo bendrą gyvenimą po Santuokos. Kaip bebūtų keista laimėjo kurios ne gyveno "Susimetę".

Va TAIP

 

Atsakė
Vyrai, kurie gyvena su moterim jai neprisiekę, kai jų paklausi, ar esi vedęs, dažniausiai nelaiko savęs vedusiais. O moteris atvirkščiai.

Vyrai, kurie neveda mylimos moters, yra egoistai ir bailiai, jie nesupranta, kaip moteriai yra svarbu saugumo, užtikrintumo jausmas, kaip jai svarbu, kai jai prisiekia...
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...