Ar galima su vedusiu vyru atsigerti arbatos ir pabendrauti?

Paklausė anonimas Kovo 29, 2016 Tema: Lytiškumas
Garbe Jezui Kristui,
noreciau paprasyti padeti rasti atskayma i toki klausima,  nezinau ar padariau negerai, ir kaip toliau tureciau elgtis. As jau metus laiko, gal ir daugiau einu pas ta pati kirpeja, mes bendraujam kol jis atlieka savo darba.  Paskutini karta jis man pasiule arbatos, as esu kukli, bandziau atsisakyti, jis pasake kad nebijociau, kad mes ne vieni, ir cia draugiskai. Jis yra vedes. Mes draugiskai atsigerem arbatos ir pabendravom. Ar cia nieko blogo? Jei jis nebutu vedes man nekiltu tokiu klausimu. Ar as galeciau tureti drauga vedusi vyra? Mes tik bendraujam draugiskai, ar negalima tiesiog atsigerti arbatos ir pabendrauti? Ar cia kazkas blogo? Ar tai nudeme ir tureciau pasakyti tai per ispazinti ir daugiau negerti arbatos?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Balandžio 22, 2016
Tiesiogine prasme jokios nuodėmės nėra ir iš to, kas jau buvo, išpažinties eiti nereikia, tačiau reikėtų atsižvelgti į keletą dalykų, kurių visi yra labai svarbūs:

- Jau atsiradęs palankumas gali išsivystyti į stiprų jausmą, su visomis pasekmėmis, be to, jausmas nebūtinai gali kilti Jūsų širdyje, bet kito žmogaus.

- Kas yra ir kaip kitiems atrodo yra skirtingi dalykai, todėl net nenuodėmingas bendravimas gali sukelti nereikalingų vertinimų, skaudinti to vyro sutuoktinę, bloginti santykius šeimoje, pažeisti Jūsų ir kitų gerą vardą.

 Todėl tik atsakingai įvertinus visas aplinkybes galima pasirinkti atitinkamą bendravimo būdą.
Užduoti Klausimą

Temos


...