Kaip derinasi Biblija su galimai egzistuojanciom nezemiskom civilizacijom?

Paklausė Ernestas Kovo 3, 2016 Tema: Religija
GJK. Kaip butu galima suderinti Biblijos viena pagrindiniu postulatu, kad zmogus esti Kurinijos vainikas su galimai esanciom nezemiskom civilizacijom? Mat as pats su mama kai buvau 8 metu Palangoje virs juros maciau skraidancia lekste, kuri keite spalvas, o paskui greitai pasisalino ir daugiau zmoniu tai mate. Didelis Aciu Jums, kad Jus esate, uz Jusu svarbu darba, kad padedate pazinti musu Tikejima.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Balandžio 1, 2016

"27 Dievas sukūrė žmogų pagal savo paveikslą, pagal savo paveikslą sukūrė jį; vyrą ir moterį; sukūrė juos. 28 Dievas juos palaimino, tardamas: „Būkite vaisingi ir dauginkitės, pripildykite žemę ir valdykite ją! Viešpataukite ir jūros žuvims, ir padangių paukščiams, ir visiems žemėje judantiems gyvūnams.29 Dievas tarė: „Štai aš jums daviau visus, visoje žemėje sėklą teikiančius augalus ir visus medžius, kurie veda vaisius su sėklomis; jie bus jums maistas" (Pr1, 27-29).

Kaip matome, Dievas žmogų sukūrė aukščiausiu Žemėje, o ne Visatoje. Pats Dievas yra apreiškęs ir apie kitas gyvas, turinčias proto pažinimą ir valios laisvę būtybes: geruosius ir bloguosius angelus. Biblija ir Bažnyčia moko, kokie turi būti su jais santykiai. Jeigu žmonija sutiktų laisvų ir mąstančių būtybių dar ir turinčių kūną, tikriausiai išliktų tie patys bendravimo principai: žmonėms išlaikant žmogiškumą, atsižvelgiant į Dievo garbę.

Užduoti Klausimą

Temos


...