Šv. Komunijos priėmimas

Paklausė Tema: Komunija
Garbė Jėzui Kristui! Norėjau pasiteirauti dėl komunijos priėmimo? Šiandien, Šv mišių metu, nuėjau priimti ją ir priėmiau atsistojus, aišku prieštai persižegnojus ir po kunigo ištartų žodžių pasakiau Amen. Po to nuėjau atsiklaupus meldžiausi, kuomet priklaupęs prie manęs vyriškis, pradėjo kalbėti, kad degsiu pragare, nes neatsiklaupiau priimant komunija, pradėjo kalbėti apie kažkokį kunigą, kuris to nesuprantat buvo velnio garbintojas ir dar kažką panašaus apie kažkokius skaičius. Susikrimtau dėl šios situacijos, nes norėdama ramiai pasimelst, gavosi taip, kad apie tai negaliu nustoti galvojus. Ar tikrai dėl tokio dalyko degsiu pragare? Ar tiesiog pamiršti jo sakytus žodžius? Ąčiū už atsakymą. Sukalbėsiu už jus maldą.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

Gerda, pasimelskite ir už tą vyrą. Matot, fundamentalistų turime ne tik islame bet, deja ir katalikybėje. 

Dėl šv. komunios priėmimo:

- reikia būti malonės stovyje t. y. be sunkios nuodėmės, priešingu atveju reikia pasiruošti ir atlikti išpažintį,

- būti vieną valandą nevalgius,

- šv. Mišiose dalyvauti pilnai (nuo jų pradžios iki pabaigos) ir sąmoningai (suprantant Mišių dalis, žinant jų eigą, atsakymus),

- šv. Komunija Lietuvoje priimama iš kunigo rankų į burną arba atsiklaupus arba stačiomis, tačiau parodant pagarbą Jėzui Komunijoje t. y. likus keliems žmonėms priklaupti ant vieno kelio. (žegnotis nereikia, nes šv. Mišių metu yra du kryžiaus ženklai Mišių pradžioje ir pabaigoje bei trys mažieji kryželiai laiminant protą, lūpas ir širdį prieš Evangeliją).

Prašau pasimelskite už tą žmogų ir laikykitės tokių nuorodų, kurias čia parašiau. 

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...