Krikstas bunant kudikiu ir suaugus

Paklausė Ruta Eronini Rugsėjo 29, 2015 Tema: Religija
Kodel krkstyjami mazi vaikai o ne suauge nes Kristus buvo pakrikstytas jau brandaus amziaus, kur Biblijoj parasyta kad reikia krykstyt mazus vaikus. Jei anksciau nepraktikavau Katatalikisko Tikejimo nuosekliai ar dabar apsisprendus eit tuo Tikejimo keliu tureciau is naujo krikstytis vandeny?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Spalio 13, 2015
Jokiu būdu neriekia krikšto kartoti. Tai ir yra ženklas, kad Dievas Jus jau kviečia Jį gyvai sutikti. Kodėl kūdikiai iškart nevaikšto, nekalba, iš išvis daug ko padaryti negali? Ar jie dėl to yra mažiau žmonės? Ne. Taigi, ar pakrikštytas kūdikystėje, mažiau Dievo vaikas, nei pakrikštytas suaugęs? Tikrai ne. Bėda, kad kūdikius tėvai pakrikštiję nesirūpina jų dvasiniu augimu, visko laikosi ir daug ką daro tik iš tradicijos ir tiek. Krikštas tai žmogaus naujas gyvenimas su Kristumi. Miršta ir vaikai, ir paaugliai, ir jaunuoliai. Jei jei nekrikštyti, tai kaip su jų išganymu?

Tad negalvokite apie jokius kitus persikrištijimus, kuriuos propaguoja naujieji krikščioniški judėjimai. Dėkokite, kad nuo krikšto dienos buvote ir esate Dievo vaikas. O kad dabar apie tai sąmoningai pradėjote pati mąstyti, tai labai sveikintina, kad norite būti gyva ir sąmoninga krikščione.
Užduoti Klausimą

Temos


...