Ar Dievas baudzia tik po mirties?

Paklausė Tema: Mirtis
Ar Dievas bauzdia ir siame gyvenime, ar tik po mirties. Kaip galima zinot, ar tave Dievas siame gyvenime nubaude, ar teisine sistema, zmones, kuriems padarei zala? Ar siame gyvenime yra tik atitinkami atoveiksmiai pagal tai, kaip elgiesi, o Dievas baudzia tik po mirties, pagal tai koks is tikruju buvai, o ne kokiu zmones tave laike?
Komentavo
Iš katekizmo žinome kad už gerus darbus Dievas atlygina už blogus baudžia.Dabar tapo madinga visur prisidengti Dievo gailestingumu,ai Dievas gailestingas  atleis...Jei kunigai dažniau pamoksluose pamokslautų apie nuodėmę ir jos žalą ,atnešamą blogį ,žmonės dažniau susimastytų.Dabar išvien Deus misericors est ad ignoscendum.

Po mirties bus paskutinis teismas ir verdiktas,pasigailėjimo nebus,kol laikas eikite išpažinties.
Komentavo
"Kaip galima zinot, ar tave Dievas siame gyvenime nubaude, ar teisine sistema, zmones, kuriems padarei zala?" - jei policininkas išrašė baudą arba kas nors tau atkeršijo, tai tuomet antrasis variantas. O kad Dievas nubaudė, to neįmanoma žinoti.

Galimi tik du variantai:
1. tikėti kad tavo gyvenimą kontroliuoja anapusinės jėgos (baudžia, atlygina ir t.t.).
2. laikyti kad tiesiog įvykta geri ir blogi įvykiai, tiesiog taip sukrenta aplinkybės.

"Ar Dievas bauzdia ir siame gyvenime, ar tik po mirties." - priklauso nuo žmogaus. Yra brandžios, senos sielos, kurios turi didesnę savivoką ir sąžinę, tokioms atpildas ateina greitai. Na, o į jaunas sielas Dievas žiūri kaip į mažus vaikus, jiems daugiau viskas atleistina, ir pro pirštus žiūrima į jų nuklydimus.

"Dievas baudžia" yra klaidinantis teiginys. Nėra Dievui jokio tikslo nubausti žmogų vien tik dėl nubaudimo, ar kad malonumą pajaustų kaip sadistas. Žmogus tiesiog gauna progą susimąstyti. O kai gerai sekasi, žmogus nesusimąsto.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...