Kaip išsivaduoti iš pornografijos

Paklausė Tema: Lytiškumas
Komentavo
medicina
Komentavo
Nuoširdžiai patarčiau melsti Dievo gailestingumo ir pagalbos ties šiuo klausimu.

Taip, ypač mums, jauniems (ar ne) vyrams yra labai sunku kažkaip nepatenkinti savo geismų, tačiau Mes kaip tikintieji, turime čia ir dabar užduoti Sau klausimą - ar mums tai iš tiesų teikia naudą? Ar tai manęs netolina nuo savo šeimos, draugų, galiausiai - Dievo?

Atmink, kad jei jau iš tiesų įklimpai ar tas tau tiesiog neduoda ramybės, JAU didžiausias tavo susilaikymas iš esmės yra pagirtinas.
Bandyk sau kelt savotiškus iššūkius, būtent tai yra šioks toks progresas Dievo malonės link.

Stiprybės.
Komentavo
Atsakymas - turėti daugiau fantazijos :)
O jeigu rimčiau, tai reikia suprasti vieną dalyką, kad žmogus sudarytas iš dviejų pusių - gerosios ir blogosios. Kol geroji pusė nenugalės blogosios, tol bus vidiniai konfliktai ir nuodėmės. Tad reikia "pakelti kalaviją" prieš savo neigiamą pusę. O tą padaryti galima meldžiantis rožinį skaistumo intenciją, labai gerai yra novena Mergelei Marijai atrišančiai mazgus.
Komentavo
Reikia turėti tinkamą požiūrį į pornografiją - daugumai tai yra tiesiog nepadorus filmas, bet iš tikrųjų taip nėra. Pornografija yra NARKOTIKAS. Atlikti moksliniai tyrimai parodė, kad ji veikia lygiai taip pat kaip ir heroinas - smegenyse didina dopamino kiekį. Tad tai visada reikia turėti galvoje. Ar tikrai nori vartoti narkotiką?
Kiti faktai - pornografija yra vaistas nuo vidinio skausmo, kurį sukelia psichologinės traumos vaikystėje. Ji padeda pabėgti nuo skausmo (vidinės tuštumos) ir pasijausti geriau.
Kadangi pornografija yra susijusi tik su fiziniu pasitenkinimu, todėl žmonės esantys scenose mums tampa kaip objektai ar daiktai. Iš to išplaukia tai, kad keičiasi mūsų santykis su žmonėmis ir mes juos pradedame matyti kaip daiktus. Įdomu tai, kad tada mes save irgi pradedam matyti kaip objektą. Ir tai labai mažina mūsų savivertę ir savigarbą.
Paklausk savęs - kaip tu jaustųmeis jei kiti galėtų pažiūrėti į tavo sūnų ar dukrą tv ekranuose?
Pornografija kenkia santykiams/draugystei. Maža to, kad būni užprogramuotas, kad kitas žmogus yra daiktas, kuris turi tau teikt malonumą, tai dar tu prarandi ryšį su tuo žmogumi, tau būna neįdomu, ką jis jaučia, ką galvoja, ko nori...
Pornografija sukuria smegenyse naujus nervinius takus. Dėl to normalūs santykiai žmonių netenkina, jie ieško daugiau, o tai yra smurtas ir dominavimas, kas labai žaloja moteris.
Dauguma moterų nesusijaudina taip kaip yra parodoma ekrane, tas vėl sukuria konfliktą tarp partnerių.
O šiaip pagalba yra įvairi, esu išbandęs hipnozę (nors ją draudžia bažnyčia), bet kažkiek padėjo, o šiaip psichologinių traumų gydymas, kai dings vidinis skausmas, dings ir poreikis nuo jo bėgti ir noras save palepint geresniais potyriais, kurie yra toksiški.
Komentavo
Galbut klausima reikia kelti 'kaip vaduotis" nes matomai kasdien reikia ieskot

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...