Dirbu tokį darbą, kad kartais tenka dirbti ir sekmadieniais ir negaliu ateiti į Šv. Mišias. Kaip tai suderinti su mano, kaip kataliko, gyvenimu?

Paklausė anonimas Spalio 9, 2011 Tema: Visi kiti
Dirbu tokį darbą, kad kartais tenka dirbti ir sekmadieniais ir negaliu ateiti į Šv. Mišias. Kaip tai suderinti su mano, kaip kataliko, gyvenimu? Kaip tai suderinti su mano, kaip kataliko, gyvenimu?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Gintaras OFS Lapkričio 30, 2011

Keisti darbą. Juokauju :)

Sekmadienį Bažnyčia liturgiškai jau švenčia išvakarėse. Pažiūrėkite, gal to sekmadienio, kur reikės eiti į darbą, Šv. Mišiose galėtumėte dalyvauti iš vakaro. Ten, kur būna šeštadieniais vakarais Šv. Mišios, jos jau yra sekmadienio Šv. Mišios.

Jei nėra tokios galimybės, ką padarysi. Vis tiek sau neužmirškit, kad sekmadienis yra Viešpaties diena, Kristaus Prisikėlimo diena. Tegul tai atsispindi ir Jūsų asmeninėj maldoj.

Spaviedotis nereikia iš to, kad dėl darbo laiko, kuris nuo Jūsų nepriklauso, nedalyvavote sekmadienio Šv. Mišiose. Ypač, jei Jums tikrai, kaip katalikui, tai yra aktualu, brangu ir svarbu. Jūs jokios nuodėmės nepadarot.

Branginkit tas sekmadienių Šv. Mišias, kai galit ateiti, kai nereikia į darbą :) Ir melsdamasis /-i jose nepamirškit Dievui padėkoti, kad turit darbą!

Užduoti Klausimą

Temos


...