Jei žmogus žiūri porno (visiškai nesvarbu hetero- ar homo-, ar bi-) tai yra absoliučiai asmeninis to žmogaus reikalas ir tai niekaip negali būti "nepadoru". Ir taip pat negali tai būti kažkokia nuodėme.
Nepadoru yra kištis į kito žmogaus asmeninį gyvenimą ir primesti jam išgalvotus, "naftalininius" kriterijus.
Kvaila manyti, jog "bet koks lytinis malonumas ne santuokoje o kartais ir santuokoje gali būti nepadorus, kai tai nukreipta vien į save" - žmogaus masturbavimasis taip pat negali būti "nepadoriu" ir tuo labiau - nuodėme.
Tai katalikų bažnyčia dar ir šiandien nori visiems tikintiesiems įkalti viduramžiais savo išgalvotas "naftalinines" teorijas.
Viena iš problemų katalikų bažnyčioje (ir ne tik katalikų), jog kunigai nemokomi kritinio mąstymo, šiuolaikiško mąstymo. Bažnyčia dantimis ir nagais įsikibusi į viduramžiais savo sukurtas vertinimo kriterijus bei teorijas.
Tačiau net keista, jog šiandien kat.bažnyčia jau nekalba apie "skaistyklą", nors kai mane vedė prie "I-sios komunijos" ši "skaistyklos" teorija mums buvo visiems įkalta į galvas. Nerealus progresas... :))
Pasbebėjau, jog kunigai netgi nesidomi kaip buvo rašoma Biblija, kas iš jos liko per ~2tūkst. metų ir kodėl mus "pasiekė" būtent toks jos variantas, kokį šiandien turime.
Taigi, gyvenate savo tamsiose, baisiose pasakose dar iki šiol...