Uošvis per vestuves palinkėjo kad nors vienas vaikas butu toks koks buvo jo sūnus, kad tektų nerimauti kur yra, kad pajustų ne kaip jis jautėsi, kad reikia nerimauti dėl vaiko daromų klaidų ir nusikaltimų, tai išsipildė, kaip padėti dukrai?

Paklausė Tema: Visi kiti
Trys vaikais šeimoje, du sūnūs ir dukra, berniukai geri ir paklusnus vaikais užaugo, o dukra nuo mažų dienų sirgo, o prasidėjus paauglystei dingdavo iš namų be žinios, bėgdavo iš pamokų, nusikaltimų nedarė, bet buvo kitokia...gabi be gali viskam, kūrė muziką,rašė eiles,bet gyvenimas jai nesisekė nei normalaus vaikino susirasti, paskui ištekėjo gimė dvyniai, berniukas su asbergerio sindromu, mergaitei astma...vyras mušė, išsiskyrę, man motinai niekada nesiskundė tik pati nujausdavau kad jai negerai,padeda su kuo galėdavau, ilgą istoriją, dabar ji ligonineje ir haliucinacijos, stresinėse situacijoje visus metus, neteko darbo, pandemija,galų gale buto šeimininkė nutraukė nuoma ir per 10 dienų įsakė išsikraustyti....ar galėjo išsipildyti uošvio palinkėjimas? Kai jis mirė aš verkdama prie karsto parašiau kad atsiimtų savo palinkėjimas ir nusinešti į duobę?
Susijęs su atsakymu į klausimą: linkėjimas blogo
Komentavo
Palinkėjo ir palinkėjo. Žinokit joks žmogus neturi tokių galių. o žinot kodėl žmogus neturi tokių galių? Nes žmogus visų pirma atsiprašant yra šiknius. Blogi linkėjimai tikiu yra kaipieškinys teismui. Kas nori eiti į teismą? Aš ne. Nes teisme dar toli gražu neaišku kas bus pripažintas kaltu..
O išbandymai mums įvairūs tenka, D---e padėk, meldžiu.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...