Mirė tėtis, Dievo neatsiprašė.

Paklausė Emilija Gruodžio 31, 2020 Tema: Mirtis
Mirė mano tėtis. Šiuo metu be galo sunku, nes mirė labai jaunas. Gyvybę pasiglemžė alkoholis. Kaip tėtis, jis buvo pats geriausias, bet su kitais žmonėmis jis nesielgė per geriausiai. Visada vyravo kerštas, noras būti geriausiu, pasirodyti prieš 'priešus'. Į Dievą niekada netikėjo ir net nespėjo atsiprašyti už nuodėmes, nes mirė labai staiga. Buvo atliktas paskutinis patepimas. O Tėve.. ką daryti? Kaip man atrasti ramybę, kad jam viskas bus gerai. Kaip bijau, kad jo siela kenčia, kad Dievas jam neatleis. Negaliu miegoti, gyvent, dienom sunku kvėpuot. Labai labai sunku...
Komentavo ArturasS Sausio 6
Chm, o kodėl Jūs netikit Dievu ir jo gailestingumu? Jis juk gailestingas ir mus myli, o tikra meilė visuomet yra besąlygiška, ji niekuomet nelaukia atsiprašymo, jei yra tikra. O gal tada ne - viskas netikra ir melas, jei taip bijot ir pergyvenat? Ir kur nustatytas atsiprašymo laikas? Kodėl manot, kad jis negali atsiprašyti po mirties jau būdamas ten? Negi Jums niekuomet nekyla tokie elementarūs klausimai? Man tai kyla. Yra toks posakis - geriau vėliau negu niekada. Taip kad kai susitiks teisme su Dievu ir atsiprašys. Jei Dievas tikrai gailestingas ir tikrai myli - jis atleis. Juk mūsų gyvenimo trukmė lyginant su amžinybe prilygsta sekundėms. Na o jei kabinėjasi prie sekundžių, tuomet ar verta atsiprašinėt? Gal viskas netikra ir yra melas?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Vasario 4
Nuod4minga galvoti, kad Dievas jam neatleis. Jau atleido. Per Jėzų Kristų Dievas viską atleido. Iš Jūsų aprašymo galima susidaryti, kad tėčiui buvo vienodai, ar Dievas atleido ar ne. Bet Ligonio sakramentas (Jūsų įvardintas, kaip paskutinis patepimas), kurį tėtis priėmė, tebus aiškus jūsų tėčio su Dievu susitaikymo ženklas. Esant mirties pavojuje, teikiamo Ligonio sakramento metu atleidžiamos visos nuodėmės ir suteikiami visuotiniai atlaidai. Turite pasitikėti šia malone, kurią Jūsų tėtis gavo mirties akivaizdoje.
Užduoti Klausimą

Temos


...