Kaip pamilti save pagal katalikišką dvasią?

Paklausė Darija Gruodžio 14, 2020 Tema: Visi kiti
Sveiki,
Jau kurį laiką vis grįžtu prie minties, jog savęs nemyliu. O kartais tikrai neapkenčiu. Augau, taip sakant, padorioje šeimoje, nebuvau apsupta priklausomų žmonių, bet, regis, iš kažkur išbujojo menka savivertė ir nemeilė sau. Paauglystėje ištikus nepasisekimams moksluose sakydavau - nenusipelniau valgyti. Studijų metais laužiau save prie mokslų, o svajonė buvo... atsidurti ligoninėj ar po žeme nuo išsekimo. Gal tai puikybė? Vis įsipainioju į draugystes, kuriose sukeliu sau skausmo ir taip tarsi atsiteisiu už padarytas nuodėmes. Dažniau gyvenu dvasinėje ar psichinėje kančioje ir skausme nei džiaugsme ir viltyje, kad esu mylinčio Dievo vaikas ir kad ir kaip suklysčiau, Jis manęs neapleis. Turbūt nemoku mylėt ir kitų žmonių. Nors padarau kiek įmanoma, kad jiems padėčiau, ir prašantiems pagalbos neatsakau, nebent tikrai nepajėgiu, ar negaliu padėt dėl aplinkybių, tačiau nejaučiu jokio rūpesčio kitais. Trokštu artumo ir supratimo, bet kartu nenoriu atsiverti. Noriu kažkam rūpėti, bet nerodau iniciatyvos bendrauti. Dabar gyvenu kažkokiam merdėjimo agonijos pojūtyje. Neturiu nei jėgų, nei noro "semti" gyvenimą. Matau, kaip smarkiai per tuos metus susimoviau, prisirinkau priklausomybių, iššvaisčiau metų, įskaudinau žmonių, suluošinau savo širdį ir laukiu skaistyklos kančių, kurios pratęstų šitas - žemiškas.
Komentavo TomasG Gruodžio 16, 2020
Kai gyveni tikėjimu, tai laikas nebeturi reikšmės. Nes kai tiki, tai gyveni išmatavime, kuris nepaklūsta šio pasaulio laikrodžiui. o kas praeityje nepadaryta ar padaryta blogai turi būti išpažinta ,,, tikintysis supranta, kad jo gyvybė su mirtimi nesibaigia..todėl veiklos jis turės ir po mirties..
Nesamonė save versti bendrauti. Geriausias bendravimas yra bendravimas darbe darbo reikalais ar šiaip tvarkant reikalus. Iš žmonių negausi nei nuoširdaus artumo nei supratimo, nes visi sau svarbūs. Ir niekas čia nebus kaltas dėl to.
Atsivertimo malonė nieko nėra geriau šioj žemėj. Gera eiti gyvenime tikėjimu įsikibus kaip mažam vaikui į Tėvo ranką..

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Sausio 12
Pas psichologą ir kuo greičiau.
Dievas Jus tikrai myli, psichologinė pagalba būtų Jo pagalba. Priimkit.
Užduoti Klausimą

Temos


...