Ar Krikščionybė vienintelis kelias kuriuo reikia eiti? Kas bus po mirties? Ar siela mirrtinga?

Paklausė anonimas Gruodžio 13, 2020 Tema: Visi kiti
Sveiki, turiu klausimą, Krikščionybė netiki kad yra reinkarnacija ir pan., o kas atsitiktų jeigu ištikrųjų yra? Juk yra tikrų realių žmonių pasakojimų (visai neįšgalvotų) kad prisimena savo praeitą gyvenimą... bet vistiek aš manau, kad reikia tikėti tik Krikščionybe o ne kokiomis vedomis. Juk Krikščionybė vienintelis kelias kuris veda pas dievą..? Arba dar turiu, klausimą ar siela yra mirtinga? Kas bus jeigu numirsi ir nieko tiesiog nebus... būsena bus tokia kaip miegi tiesiog o jokio Dievo nebus...:'(
Komentavo Ghost Gruodžio 16, 2020
Kas bus jeigu numirsi ir nieko tiesiog nebus... būsena bus tokia kaip miegi tiesiog o jokio Dievo nebus...:'( - ir kas tada? Ogi nieko. Kai numirsi - pamatysi.
Komentavo TomasG Gruodžio 24, 2020
Vienu metu dviem keliais neisi. Lengviau keliu eiti bendruomenej negu vienam. Geriau eiti su bendruomene to krasto kuriane gimei ir gyveni.
Komentavo Ghost Sausio 22
Bandos jausmas, TomaiG, ne visada yra Tas kelias. Jėzus buvo bendruomenėje ir nėjo su bendruomene. Už tai žmonės ėjo su benduomene Hitlerio Vokietijoj.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Sausio 12
Krikščionybė atmeta reinkarnaciją. Krikščionybėje žmogaus siela yra nemirtinga. Jėzus yra sakęs jog esąs Kelias, Tiesa ir Gyvenimas. Niekas nenueina Pas Tėvą kitaip, kaip tik per jį.
Užduoti Klausimą

Temos


...