Kartoju tą pačią nuodėmę

Paklausė Leyla Lapkričio 12, 2020 Tema: Lytiškumas
GJK , esu tikinti , einu išpažinties savaitgaliais , bet kartoju tą pačią nuodėmę ir man patinka ši nuodėmė , jaučiu ,kad ji dalis manęs , mano ūmaus būdo. Dažnai keičiu partnerius , turėjau ne vieną nuotykį ir kas baisiausia ,kad nematau savęs santuokoje, nejaučiu poreikio kurti šeimos , nesuprantu merginų kurios save " saugoja" vieninteliam, gyvenu čia ir dabar emocijom ir nuotykiais. Gal jūs man tokiai pabaisai kažką patarsite ? Gyvenimu nesiskundžiu , bet Dievo prašyti tikros vienintelės meilės nedŗįstu , nes man atrodo tai baisu ir egoistiška.
Komentavo Ghost Lapkričio 24, 2020
Dievas turi tikrai rimtesnių užsiėmimų, negu kažkąm surasti vyrą ar meilę. Gal jūs visai ir ne pabaisa - yra kam patinkat. Dažnai būna, kad žmonės galiausiai nurimsta radę užuovėja. Būna ir kad degraduoja. Draugas Kun. labai primityviai mąsto, nebūtinai esate daiktas, bet saugokit save nuo neigiamų dvasinių ir fizinių pasekmių. Mano telefonas (8-6.....)
Komentavo TomasG Lapkričio 29, 2020
Kažin ar verta kiekvieną savaitę išpažinti nuodėmę kuri man patinka arba kurios žinau neišvengsiu. Juk išpažinties tikslas- išsivadavimas ir pasiryžimas nekartoti. Jeigu  aš suvokiu save, savo ydą, žinau, kad tai mano esybė, aš toks esu, tai neverta manau laužti save. Tiesiog reikia tam laiko manau. Ateis laikas tikiu ir aš išsitiesinsiu. O iki to laiko galima pabandyti padaryti taip: tu susitaikai su savimi, tu darai tuos nuotykius, kaip tai kas tavyje neišvengiama. Bet visur kitur gyvenime maksimaliai tvarkaisi katalikiškai tobulai kiek gali. Turiu omenyje pagalbą artimui, nesavanaudiškumą, gerą žodį, maldą, išmaldą ir taip toliau ir panašiai. O išpažintys tokios niekinės yra. Galima artintis išpažinties tik savo viduj susitvarkius ir pasiruošus, kad štai viskas, dabar...pradedu dabar..

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Sausio 30
Siūlyčiau priimti Jėzaus patarimą,duotą moteriai, kurią žmonės norėjo užmėtyti akmenimis (Jn8, 1-11): "eik, ir daugiau nebenusidėk". Gyvendamas taip, kaip parašėte, atima gebėjimą mylėti, mažina galimybę būti mylimam ir veda į beprasmybės sausrą.
Užduoti Klausimą

Temos


...