Ar nebūtų daroma nuodėmė klausantis repo?

Paklausė anonimas Kovo 31 Tema: Nuodėmė
Garbė Jėzui Kristui!
Ar nebūtų daroma nuodėmė klausantis repo jei jo tekstai pasakoja apie žiaurią tikrovę? Taip pat jei vienuose atlikėjų kūriniuose vartojami keiksmažodžiai ir nešvankybės, o kituose ne, ar galima klausyti tų atlikėjų kūrinių be keiksmažodžių ir nešvankybių?
Komentavo ArturasS Balandžio 29
Žmogau, tu čia rimtai? Ir kas yra keiksmažodis - sutartinis reikalas, ką juo laikysim. Vienoj kalboj keiksmažodis - kitoje normalus žodis. Čia žmonių, bet ne dievo reikalas. Na jei kunigas aiškins kitaip, tai labai norėčiau, kad parodytų būtent dievo parašytus raštus, kuriuose išvardinti visi draudžiami žodžiai:DDDD
Komentavo kun. Vytautas Rugsėjo 14
Lūpos kalba tai, ko pertekusi Jūsų širdis. Ko pertekusi Jūsų širdis, Artūrai? :) Turbūt nuo mažų dienų neturėjote gražios tikėjimo patirties ir turėjote praryti daug skaudžios tiesos masalo apie tikėjimą, Bažnyčią, girdėti panašias kalbas, kuriomis čia taip vaizdžiai dalinatės. Sakote reikia raštų, kur būtų išvardinti žodžiai. Turbūt suprantamas žodis "piktžodžiauti". Raštų nereikia, kad tai suprastumėt. Net ir pasaulietiniai raštai rašo, kad piktžodžiauti tai kalbėti, burnoti prieš Dievą. O tai Jūs mokate.
https://www.lietuviuzodynas.lt/zodynas/Piktzodziauti
Komentavo ArturasS Rugsėjo 14
Gerb. Vytautai, nustebau, kad tik šitiek tesugebėjot išspausti? Kaip patogu - kai neturi atsakymo, pasakai, kad kitas piktžodžiauja. Ir dar prieš dievą. Labai norėčiau, kad pacituotumėt tą mano atsakymo vietą, kurioje piktžodžiaujama prieš dievą. Kažkodėl įtariu, kad nesugebėsit :DDD

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Rugsėjo 14
Tą pačią tikrovę galima įvariai papasakoti. Tai daro ir repas. Jis turi savo įvairovę, viena jų gangsta rap. Jam būdingi agresyvūs tekstai su keiksmažodžiais. Spręsti jums. Jei agresyvi ir vulgari kalba ne Jums, tiesiog tokių tekstų ir nesiklausykite.
Užduoti Klausimą

Temos


...