Vaiko riksmai

Paklausė Edita Sausio 24 Tema: Krikštas
Kunige, pagelbekite ir patarkite. Ssu jauna mama turoi dvi dukrytes. Vyresnelei viskas gerai, Aciu Deivui. Bet turim tokia didele beda. Jaunele susirgo epilepsija :( priepuoliai - neblogiausias atvejis. Bet jai i menesi 2 kartus buna tokie priepuolia 4-5valanfos ryto prasideda klyksmai verksmai ir drebejimas, klausimas paprastas "kas buvo?", jos atsakymas "voras" virs manes (1karta), o siandien vel pasikartojo, bet sikart  kitoks atsakymas "akys, dideles".

Kas tai? Dar nekrikstijom.
Komentavo Betelge Sausio 28
Tai pakrikštykit, rasi klausimas ir pats atkris. Kodėl vaikas, jau mokantis kalbėti, dar nekrikštytas? Ar nesate tikinti, ar nežinote, kokias malones ir apsaugą gauna siela Krikšto metu? Labai prašau, nedelskite.
Komentavo Šprotas su grėbliu Vasario 5
Gali būti,jog priežastis medicininė ir tai vyksta dėl per staigaus kraujospūdžio pasikeitimo.Tada akies "dugne"trūksta kapiliaras ir yra matomi "vorai","aštuonkojai""tarakonai",siluetai,juodos/pilkos dėmės,kažkas panašaus į skyles arba matoma vaizdą padengia tamsūs,tarsi išsimėtę objektai.Jie juda priklausomai nuo to į kurią pusę kreipiama akis.Po kiek laiko pranyksta,nes išsiskirsto kraujas kapiliaro trūkimo vietoje.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Vasario 19
Tai epilepsija, o Krikštas nėra vaistas nuo epilepsijos, nors gali suteikti bent dalinio išgijimo malonę. Tačiau krikštyti reikia ne dėl dėl pagydymo, o dėl tikėjimo ir malonės bendravimo Bažnyčioje.
Užduoti Klausimą

Temos


...