Ką turiu daryti,kad pažinčiau getai Dievą

Paklausė Nijolė Sausio 1 Tema: Dievas
Kaip man pažinti Dievą,kaip atpažinti jo kalbėjimo man,kaip turėčiau jo klausyti ir išgirsti?Aš turiu vaikus,bet mes bažnytinės santuokos neturėjome, dabar esu išsiskyrusi.
Komentavo Vartotojo vardas Sausio 6
Sveiki, mano nuomone ir asmeniniu patyrimu Dievas nėra senukas, kuris pasirodo pries tave veidu ir kalba zmogaus zodziais, pertaikdamas savo mintis trumpai ir aiskiai,  nors gal kazkam ir taip gali nutikti, nezinomi Viespaties keliai, kap sakoma.
Mano asmeninis patyrimas toks, kad Jo zinuciu tau reikia ieskoti kasdienybeje, matyti tai kas vyksta ir analizuoti. Kartais Jo "zodziai" tau gali buti paslepti pacioje matomiausioje vietoje. Kartais per visa gyvenima pasitaikanciuose desningumuose, i kuriuos kad ir kaip ieskodamas atsakymo ju nerandi, nes ne ten ieskai...
Kai "isgirsi" Dievo zodi, suprasi pati, abejoniu tuo nekils. Kaip to patvirtinimas gali buti tam tikri nutikimai, paskatinti zmoniu ar kokiu nors reiskiniu. Pavyzdziui man visai neseniai viena karta "supratus" Dievo "zodi" akimirksniu nustojo lyti ir dangus is apsiniaukusio tapo giedras giedras, net matesi saulute. Antra karta prisiminus si Dievo "zodzio" supratima ivyko lygiai tas pats. Man abejoniu nekyla, kad tuo metu mano mintimis man paciam zinia perdave butient Jis ir kaip to patvirtinima atsiunte labai aisku zenkla, net du kartus. Tei vienas is paciu ryskiausiu pavyzdziu, nutikusiu man. Labiau ar maziau ispudingi Dievo zodziu supratimai ir patvirtinimai man pasitaiko nuolat, daugiau ar maziau man pavyksta suprasti Jo zodzius, gyvenima, jo esme, savo paskirti siame pasaulyje..
Linkiu sekmes ir tau surandant buda suprasti Dievo "zodzius" o gal ir zodzius tau.
Komentavo Πέτρος Sausio 6
Gerbiamoji, kai žmogus kalbasi su Dievu - tai yra malda, o žmogus sako, jog su juo kalbasi Dievas - tai jau yra šizofrenija.
Komentavo Saule Sausio 7
Galite skaityti biblijos epizodus su Jezumi ir tai apmastyti, paskaityti Katekizma, prasyti Marijos, kad priartintu prie Dievo, taippat 'susidraugauti' su sventaisiais, skaityti ju parasytas knygas ir prasyti, kad jie Jus nuvestu arciau Jezaus

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Sausio 30
Geriausia tiesiog laikytis tradicinių praktikų, reguliariai naudotis sakramentais, skaityti Šventąjį Raštą ir Dievo pažinimas bei artumas pamažu, bet giliai ir teisingai augs.
Užduoti Klausimą

Temos


...