Ar gali buti apsesti namai?

Paklausė Inga Gruodžio 15, 2019 Tema: Visi kiti
Sveiki. Jau treti metai gyvenu naujuose namuose. Vienkiemyje, namas senas. Ir niekaip per trejus metus negaliu atsistoti ant koju. Gyvunai gaišta, derlius neauga, buitine technika ir irankiai genda, regis griuva viskas prie ko prisilieciu, nesutarimai su mylimu zmogumi, pradejau kazkaip traukti vien nesaziningus zmones tai kencia finansine padetis. viskas einasi tik prastyn kad ir kaip besistengciau.Daznai uzklumpa jausmas kad kazkas stebi, ir jausmas kad tas kazkas nenori jog isikurtume naujuose namuose. Ka tokiu atveju reiktu daryti? Ar padetu sventinimas ar dar kas nors?
Komentavo Betelge Sausio 24
Ir dar turėti namie švęsto vandens, kiekvieną rytą persižegnoti juo, padėkojant Dievui, kad rytas jums išaušo. O kažkam gal ir ne. Laiminti kryžiaus ženklu savo artimuosius, namus. Taip užmegsite artimą ryšį su Dievu, nuo pat prabudimo iki vakaro, visą savo dieną atiduodami Jam.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Sausio 23
Pirmiausia reikia pažiūrėti, ar tvarkingas pats gyvenimas: ar yra malda, naudojamasi sakramentais, nevykdomos skriaudos, papiktinimai ar neteisybės. Taip pat tiktų pakviesti kunigą, kad palaimintų namus ir darbus. Piktoji dvasia gali apsėsti namus ar vietoves, tačiau ar taip yra, reikėtų klausti išmintingo egzorcisto.
Užduoti Klausimą

Temos


...