Ar tai nuodėmė?

Paklausė Marija Rugsėjo 23, 2019 Tema: Lytiškumas
GJK, prašau paaiškinti, ar mano gyvenime tai yra nuodėmė? Sutuoktinis gyvena ir dirba užsienyje, turi kitą moterį. Kai grįžta, miega su manimi. Nesistengia kad ir aš patirčiau malonumą, žiūri tik kad jam būtų gera. Man malonumą siūlo suteikti erotiniais žaisliukais, nes jis jau būna pavargęs. Ir antras klausimas, naudotis erotinėmis prekėmis vienai, kai vyro nėra mėnesius namuose, yra nuodėmė?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Lapkričio 8, 2019
Kad vyras neištikimas, tai jis nusideda. Kad Jūs pajėgiate atleisti ir gyvenate intymų gyvenimą su juo, jokios nuodėmės neužsitraukiate. Susituokę žmonės turi teisę į lytinį bendravimą ir iš to patiriamą džiaugsmą, taip pat ir papildyti kažkokiomis priemonėmis to, ko teisėtai negauna. Svarbu, kad intymaus gyvenimo patirtis nebūtų susijusi su kitais asmenimis, taip pat ir mintimis. Tokiomis sąlygomis nebūtų nuodėmės naudotis jūsų paminėtomis priemonėmis.
Komentavo Inga123 Lapkričio 29, 2019
Jei naudojamos papildomos priemones tarpusavio bendravime tai vistiek gaunasi masturbacija . Ar masturbuotis vienam ir masturbuotis kartu galioja skirtingos taisykles?

Patiklinu klausima, nes man paciai tai aktualu ir reikalinga zinoti atsakyma :)
Paklausė Inga123 Lapkričio 29, 2019 Tema: Lytiškumas ar tai nuodeme?
Užduoti Klausimą

Temos


...