Ar salyti mirštančaiam,kad jis miršta.

Paklausė Aušra Rugpjūčio 22, 2019 Tema: Mirtis
Garbė Jezui Kristui.
Tėtis jau 4met. Serga onkologine liga. Buvo atliktos kelios operacijos. Menastazes perejo i smegenys. Atliko teciui game peilu,bet mums nepagerejo o silpstam labai greitai. Kad menastazes smegenyse jis nezino sakiau ten tik seip patinimas. Nes visos kitos menastazes nuo geriamos hemijos isnyko ir tėtis gyveno viltimi,kad viskas gerai. Šiuo metu tėceliui labai blogai jis jau tris dienas nieko bevalgo ir verkia. Kaltina vaistus ir ta game peili( spinduline terapija) kad būten nuo ju jam blogai. Ar pasakyti tėčiui teisybe,kad vezys ir galvoje. Bijau atimti ta paskute vilti nors prognozes ziaurios ir vilties nebera.  Nezinau kaip padėti,kad nesikankintu. Ačiū
Komentavo Angelė Rugpjūčio 25, 2019
Pasakyti būtina, kad jūs vėl susitiksite Amžinybėje. Pasakyti būtina, kad galėtų dar susitaikyti, padėkoti, tiesiog pabūti. Paimkite už rankų, kalbėkite žodžiais iš širdies. Kai ligonis priima jo laukiančius Danguje Jėzų, Jo Motiną, žmogus išeina ramybėje, nes žino Kur. Tikiu, kad pas kiekvieną išeinantį Tą Valandą ar Akimirką ateina Jėzus. Būkite tuo metu šalia. Tai Dievo malonės metas, Jo dovana. Būna, kad artimas ligonis supranta, kad Jo laukia Amžinybė, bet mąsto, kad lankytojai to nežino. Lankytojai žino, kad baigiasi jų ligonio svečiavimosi žemėje laikas, bet mano, kad ligonis to nesupranta. Tada ir vieni ir kiti kenčia. Išsikalbėkite. Pakvieskite kunigą Ligonio patepimo sakramentui, kol jūsų artimas dar sąmoningas. Kunigas atneša Dievo ramybę. Drąsos ir ramybės jūsų tėčiui, jums, jūsų namams.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Rugsėjo 4, 2019
Tai labai individualus klausimas, į kurį neįmanoma atsakyti interneto forume. Bet kokiu atveju reikėtų pasirūpinti, kad ligonis gautų Sutaikinimo, Ligonių ir Eucharistijos sakramentus.
Užduoti Klausimą

Temos


...