Pranašystė apie Jėzaus mirtį

Paklausė Jonas Liepos 5, 2019 Tema: Biblija
Evangelijose Jėzus pasakoja,kaip išsipildys visa, kas Pranašų parašyta apie jo kančias, mirtį, prisikėlimą.
Prašau nurodyti kur S.Testamente ( kaip dar jis sako,Knygose) parašyta apie tai?.Ačiū.
Komentavo TomasG Liepos 6, 2019
Nepamenu kad Evangelijose taip parasyta. O jei parasyta tai nieks mums tiksliai nepasakys ar visi zydu pranasu rastai itraukti i ST. Atkreipkite demesi kad krikscionys panasu turi tik trupinius nuo senojo lobyno stalo. Siek tiek gal ir gaila kad Lietuvoj nera pajegumu ir prieigu seniems zydu rastams tyrineti aukstame lygyje ir tyrimu dziaugsmus iskelti mums paprastiems.
Komentavo Algizz Liepos 10, 2019
žydų toroje nėra
Komentavo Πέτρος Liepos 26, 2019
Vien iš principo, jokie "pranašai" net negalėjo kalbėti apie Jėzų, nes žydų tikėjimas visiškai nesusijęs su krikščionybe.
Kitas, visiškai neįtikėtinas bei nelogiškas dalykas yra tai, jog "Jėzus pasakoja, kaip išsipildys visa, kas Pranašų parašyta apie jo kančias, mirtį, prisikėlimą."
Panašūs tokie "Jėzaus pasasojimai" tėra tik išsigalvojimai bei melas, atsiradęs perrašant senuosius rankraščius. Mokslinikai-tekstologai tokius išsigalvojimus vadina intarpais, kurių NT yra apstu. Tai daryta bandant ST "už ausų" pritempti iki NT - tai yra norint bet kokiais būdais juos susieti.
Komentavo TomasG Rugpjūčio 6, 2019
Gerai. Tada taip. Kieno kalba Tora surasyta tos tautos Ji ir yra.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Rugpjūčio 5, 2019
Pranašysčių apie Mesijo mirtį yra Senojo Testamento knygose, jei Jums tai aktualu, susiraskite pagal nuorodas, kurios dažniausiai yra Evangelijų komentaruose, tai tik techninis darbas.
Užduoti Klausimą

Temos


...