Knyga paremta Biblija

Paklausė anonimas Birželio 23 Tema: Biblija
Ar nėra blogai kad vietoje Švento Rašto renkuosi skaityti knyga apie Dievą.Kur viskas suprantama,artima ir malonu skaityti.Ne karta skaičiau Šventa Rašta.Tačiau man jo skaityti nesinori,aš skaitau knyga paremta Biblija.Ar dėl to Dievas nepyksta ant manes?
Komentavo TomasG Liepos 6
Tikrai skaitykim. Perskaiciau "Juozapas tukstantmecio tevas". Nepaprastai idomi patirtis. Nepaprastai idomu pamatyti zydo atsivertusio i krikscionybe mintis. Nepalieka kiek skausmingas suvokimas koks zemas galbut  musu suvokimo lygmuo.
Komentavo Orchus Liepos 19
na, Šventojo Rašto neatstos nė visos pasaulio knygos...  Jei jau skaitote kitas, te jos padės Jums pasirengti Šventojo Rašto skaitymui, tik pasitikrinkite, ar tos knygos aprobuotos nustatytąja tvarką,- pirmuosiuose lapuose paieškokite žymų „NIHIL OBSTAT“ ir „IMPRIMATUR“... Jei neturi, nekritiškai skaitant / keliaujant Dievоpi, galima nukeliauti ir velniopi... Būdėkite!... Dievas nepyksta, Dievas ne žmogus... Jei taip kiekvieno žmogaus kiekvienas poelgis supykintų Dievą,- Jis būtų Pats paveikiausias ir pats pažeidžiamiausias...

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Liepos 22
Dievas tikrai dėl to nepyksta, skaitykite tokias dvasines ir teologines knygas, kurios yra suprantamos, patrauklios ir duoda idėjų praktiniam gyvenimui.
Užduoti Klausimą

Temos


...