Mistinis potyris: Šėtono apsireiškimas

Paklausė K. Gegužės 28, 2019 Tema: Egzorcizmas
Garbė Jėzui Kristui!
Pastaruoju metu vis kyla klausimas: kodėl ir kokiomis aplinkybėmis Dievas leidžia bandyti žmogų antgamtinėms jėgoms? 2007 metais spalio-lapkričio mėnesį turėjau mistinį potyrį: apsireiškė Šėtonas ir bandė įteigti man, kad pasirašiau sutartį su juo (nors niekuomet neturėjau jokių reikalų nei su satanizmu, nei su juodąja magija), kurios vienas iš punktų buvo "didžiojo valstybės antspaudo saugotojas". Taip pat, grąsino įvairiomis nelaimėmis. Nieko nelaukdamas Bažnyčioje priėmiau sakramentą, nors tuo metu ryšys su Dievu buvo nelabai stiprus. Po to, grįžus, namuose žodyne ėmė atsiversdinėti žodžiai, kurie atspindėjo mano būsenas ir mintis. Tai dar tęsėsi virš savaitės. Galiausiai Šėtonas išnyko. Po to įvykio pas kunigą buvau išpažinties. Tas išpuolis mane labai pakeitė ir supratau, kad Šėtonas yra realus asmuo.
Klausimas būtų toks: kodėl vyksta piktojo atakos ir kaip jis pasirenka žmones? Gal tai būdas sustiprinti tikėjimą? O galbūt ir pats Šėtonas yra irracionalioji Dievo dalis? Ačiū.
Komentavo Betelge Vasario 5
Rašote "tuo metu ryšys su Dievu buvo nelabai stiprus". Šėtonas kaip tik ir tikrina visas galimybes - o gal atras kokį plyšelį pralįsti prie sielos ir ją užvaldyti. Na ir pabandė. Esant stipriam ryšiui su Dievu, jis tokių bandymų nedarytų. Ne tai kad visai nedarytų, - darytų, bet silpnesnius. Stiprus ryšys su Dievu yra galinga apsauga.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Liepos 11, 2019
Šėtonas yra tikras ir savarankiškas asmuo (asmenys), visa esybe atsidavę neapykantai, pavydui ir melui. Dievas leidžia žmogui patirti jų buvimą ir veikimą, tačiau niekada neleidžia veikti virš žmogaus jėgų, taip , kad žmogus nepajėgtų atsispirti. Nėra teorijos, kokiu būdu šėtonas pasirenka gundymui ar gąsdinimui žmones, tik aišku, kad sunkios nuodėmės būklė, ydos ar klaidos tampa žmogaus silpnomis vietomis, per kurias šėtonas gali panorėti veikti.
Užduoti Klausimą

Temos


...