Ar vengimas nedorų žmonių yra nuodėmė?

Paklausė Izabele9 Balandžio 22 Tema: Nuodėmė
Daugumos aplinkinių ir klasiokų elgesys mam nepatinka ir savaime gaunasi taip, kad atsiskiriu nuo jų (maziau bendrauju). Aš nors ir romi, tikinti, bet matant jų  elgesį mane ima pyktis, nes visai nepaisoma moralės normų ir kas svarbiausia, kad jiems tai visai nerūpi.... Ar atsiskyrimas nuo blogą pavyzdį rodančių žmonių yra teisingas kelias?
Komentavo TomasG Balandžio 24
Teisingas.
Antra vertus kad zmogus blevyzgoja ar elgiasi netikeliskai dar gali nereiksti kad jis toks ir yra. Dauguma siekdami tikslo esame prisitaikeliai, zodziais zaidziame ivairiais ir gatavi pridaryt nesamoniu. Pavydziu zmonens kurie turi talenta permatyti zmogu kas jis yra is tikruju o ne kaip elgiasi.
Komentavo Πέτρος Gegužės 3
Nedorų žmonių vengimas, žinoma, kad negali būti kokia nors nuodėme.
Tačiau nėra gerai, kad tave ima pyktis. Kodėl pyksti? Taip neturėtų būti.
Ir neaišku apie kokias "moralės normas" kalbi... , nes žmonės yra linkę prisigalvoti pačių įvairiausių "moralės normų" ir pagal tai vertina kitus.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Birželio 20
Teisinga yra "nebendrauti su nusidėjėliais", kaip daugelį kartų yra pamokoma Šventajame Rašte. Pasistenkite savo aplinkoje surasti žmones, kuriems artimos doros nuostatos, tokių paprastai visada yra, ir pati galėtumėte jiems būti atrama, ir sau draugiją turėtumėte.
Užduoti Klausimą

Temos


...