Ar tai nėra švedžiojimas siekiant išvengti vaikų

Paklausė Balandžio 5, 2019 Tema: Lytiškumas
Pagal bažnyčios nešamą mintį, lytinis aktas santuokoje turėtų būti atviras gyvybei, patariama naudotis NŠP metodu. Bet tai klausimas toks, tai kur čia lieka tas tikras, ne kažkoks faktinis teorinis atvirumas gyvybei, kai iš esmės *sąmoningai*  pasirenkamos dienos, kai moteris nėra vaisinga. Vienintelė paklaida tik ta, kad gal apsiskaičiavo žmonės, tai paliekamas kažkoks procentas pastojimo galimybei.
Komentavo TomasG Balandžio 8, 2019
Taip ir as manau kad tai isvedziojimas. Vieninteliu atveju suartejimas galimas, kuomet jie abu yra atviri gyvybei.. tai reiskia kad jei jie susilaukia vaiku tiek kad jiem jau gana tai ir nustoja lytiskai hendrauti. Nes kiekvienas toks suartejimas tures pasamonej baime kad tik neprasidetu gyvybe . Ir pasiidarys lytinis artumas cia smegenyse kazkur kaip kirminss kaip deguto saukstas medaus statinej. O lytinis atsalimas nuves i susvetimejima.. zodziu nesamone kazkokia :) gal teisingai sake sventasis kad geriau mums nesituokti..
O tikrasis atvirumas gyvybei yra ne jokiame ne metode bet zmoguje.
Komentavo Orchus Balandžio 13, 2019
tai yra manipuliacijos vaisingumu, jei norite,- piktnaudojimas
Komentavo Algizz Birželio 8, 2019
tai aišku kad išvedžiojimas. Bažnyčia praranda populiarumą. Ir norėdama pritaukti jaunus žmones išgalvojo šitą išvedžiojimą.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Balandžio 22, 2019
Atvirumas gyvybei yra sutikimas santuokoje susilaukti vaikų, o pastojimo planavimas, kuris Bažnyčioje leidžiamas tik prisitaikant prie vaisingumo ciklų, reikalingas kontroliuoti vaikų skaičių arba jų gimimo laiką šeimoje.
Užduoti Klausimą

Temos


...