Lytiniai santykiai su netikinčiu vyru

Paklausė Auksė Kovo 15, 2019 Tema: Lytiškumas
GJK!
Situacija mūsų šeimoje tokia, kad mano vyras yra netikintis ir kai kurie požiūriai į lytinius santykius skiriasi.
Su vyru kalbėjausi ir sakiau, kad man yra priimtina, kada lytiniai santykiai pasibigia natūraliu būdu. Bet vyras to per daug nesureikšmina ir kartais (tikrai ne visais atvejais) lytiniai santykiai pasibaigia ne taip, kaip noriu aš. Auginame vieną vaikutį ir kolkas kito dabar neturime galimybės susilaukti. (finansinės ir gyvenamos vietos priežastys).

Apskritai, dėl įtempto gyvenimo ritmo mylimės pakankamai retai ir vyrui yra pakankamai sunku laikytis NŠP ir ,,pagauti" tas nevaisingas dienas. Bijau, kad nesutikdama mylėtis per vaisingas dienas, baigiant nenatūraliai, pakenks tai mudviejų santuokai. Vyras, kadangi netikintis, jis per daug nesureikšmina ir nori suartėti, kada tik pasitaiko proga.

Ar aš darau sunkią nuodėmę? Ar galiu priimti komuniją?
Komentavo TomasG Balandžio 7, 2019
Kviečiu suvokti kas yra atvirumas naujai gyvybei.
Atvirumas naujai gyvybei tai kai Jūsų vyras ir Jūs esate nuoširdžiai sutarę, kad kas be nutiktų, jeigu užsimegs nauja gyvybė - tu gimdysi. Ir tai yra viskas. Tikslas pasiektas. O visi tie NŠP, saugojimosi priemonės ir kontracepcija yra tik išvedžiojimai. Kadangi nei vienas iš apsisaugojimo būdų negarantuoja 100 proc. reiškia visada lieka tikimybė.
Tikiu yra turbūt tokių nepaprastai laimingų šeimų kur vyras ir moteris susitinka lytiškai (naudodami NŠP ar ne NŠP, ar kitaip saugodamiesi, ar nesisaugodami) tačiau  būdami atviri naujai gyvybei.
Nežinau kuriame mieste Jūs, bet nueikit pas kunigą išpažinties ir pakanka vieno karto šiuo klausimu. Vilniuj ačiū Die-ui yra nuostabūs kunigai kurie šiuo klausimu nuramina ir laimina, nes tvari šeima pamaže tampa retenybė.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Balandžio 21, 2019
Reikalingas asmeninis pokalbis su kunigu.
Užduoti Klausimą

Temos


...