įsimylėjau kito tikėjimo žmogų

Paklausė Vytautas Gruodžio 7, 2018 Tema: Lytiškumas
GJK, esu vyras katalikas, nevedęs. neseniai pamilau moterį - pirmą kartą pamačiau ją vaikštant miške šalia vieno iš piliakalnių ir vis lyg apsikabinant medžius, lyg nusilenkiant, kažką šalia jų paliekant.Užkalbinau, ėmėm bendrauti, įsidrąsinęs paklausiau, ką ji čia daro. Atsakė, kad meldžiasi. Paaiškėjo, kad ji ne tik romuvietė, pagonių tikėjimo, bet dar ir jų lyg dvasininkė.  Bet niekaip negalėjau susilaikyti nepaprašęs jos telefono numerio - ėmėm bendrauti dažnai, susibičiuliavom, norėčiau ją vesti. Pasipiršau jau vieną kartą, bet ji nuleido akis ir pasakė, kad gali tuoktis tik pagal baltų papročius ir tikėjimo nepaliks net dėl meilės. labai verkėm abu. mylim vienas kitą. ką daryti? ji sakė, kad ir vaikus norėtų auklėti baltų tikėjimo dvasia. ar aš galiu gyvent šeimoje tokiom sąlygom?
Komentavo TomasG Gruodžio 26, 2018
Tai tau tikejimo pavyzdys. Ji stato auksciau savo tikejima uz vedybas. Ir tu statyk auksciau savo tikejima uz vedybas. Isimylejimas aistra praeis. Liks tik meile kuri kaip zinia gyvena valioje. O valios turbut turime tiek kiek tikejimo. Moteris yra moteris, akutes pakelt ir nuleist zino kada. Bet... patarinet yra lengviausia.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Sausio 30
Jūsų minėtomis sąlygomis katalikas negali tuoktis, reikėtų pasirinkti arba tikėjimą, arba moterį. Jūsų mylima ir Jus mylinti moteris pareiškė, kad Jus paliktų dėl savo tikėjimo, darykite išvadas.
Užduoti Klausimą

Temos


...