Stebiuosi, kad tokie prieštaringi atsakymai: vienuose aiškiai teigiama, kad tattoo nėra nuodėmė, kituose, kad taip; kokia tiesa??

Paklausė Rima Rugsėjo 13, 2018 Tema: Nuodėmė
Norėtųsi aiškaus atsakymo dėl tattoo, nes vienuose atsakymuose teigiama, kad tai nuodėmė, kituose, kad ne, nors į visus klausimus atsako kunigai. Prašau pacituoti Bibliją. Juk ir auskarų vėrimas arba permanentinis makiažas pažeidžia kūną. Ačiū.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Spalio 16, 2018
http://www.charity.lt/biblija/temos/tatuiruotė
Šią nuorodą paspaudusi rasite nuorodas į Bibliją. Senojo Testamento ištrauka viena. Ji aiškiai nurodo nedaryti jokių ženklų savo kūne. Apaštalo Pauliaus teologijoje kalbama apie žmogaus kūną kaip Fievo šventovę.
Jeigu jums asmeniškai visiškai nesvarbu ką sako Biblija, tai ir nesukite sau galvos nei dėl tatuiruočių, nei dėl auskarų ar makiažo.
Bibliniu požiūriu žmogaus kūnas yra Dievo šventovė. Tad jam bet koks kūnas yra ne brokas. Jis nuostabus. Bet gi žmogui atrodo, kad auskaras, makiažas, tstuiruotė suteiks kažką, papildys žmogaus kūną, padės nejausti diskomforto. Kam svarbus santykis su Dievu, kam scarbu suvokti savo kūną, kurį Dievas per krikštą savo šventove padaro, drįstu manyti, nėra didelio poreikio auskarams, tatuiruotėms ir makiažams.
Jeigu žvelgiant iš esmės jums sunku priimti savo kūną ir jį reikia tatuiruoti tebūnie, jei jums jūsų kūnas nuostabus ir be tų dalykų, tebūnie be jų.
Užduoti Klausimą

Temos


...