Ar imanomas gimines prakeikimo panaikinimas

Paklausė Kestutis Rugsėjo 4, 2018 Tema: Egzorcizmas
As jauciu,kad mano gimine yra prakeikta ir vyrauja labai dideles negatyvios energijos ir jos  isplitusios visose gimines seimose kur geneologinio medzio saknys yra seneliai, seimu yra 13 ir jose visose yra negatyvo, nusizudymai nuolatiniai barniai,pykciai ,skyrybos,sveikatos problemos ir visa tai net imanoma parodyti schematiskai, sakykite kaip padeti savo giminei?labai laukiu atsakymo ir tikiuosi pagalbos
Komentavo Πέτρος Rugsėjo 5, 2018
Kęstuti, pagal kokią metodiką tu nustatei, kad tavo giminė yra "prakeikta"? Iš kur žinai, kad yra kažkokios "labai dideles negatyvios energijos"? Jas matei? O gal jas matavai kuo nors?
Ar tik šiaip tau atrodo, jog taip yra?

Turėtum puikai žinoti, jog kiekvienoje giminėje ir visais laikais buvo "negatyvo, nusižudymų nuolatinių barnių,pykčių ,skyrybų, sveikatos problemų" ir t.t. Todėl tavo giminė nėra kokia nors "ypatinga".
"Prakeikti", "užkeikti" ar dar kaip nors paveikti žmogų, giminę ištariant kažkokius žodžius - neįmanomas dalykas. Banaliai kalbant - nė vienas žmogus neturi tokios "galios" :))

Šiaip jau žodis "prakeikti" yra labai plačiai naudotas žydų, rašant Senajį Testamentą primityviai visuomenei. Iš ten žmonės tą žodelį ir "pasigavo", tikėdamiesi padaryti neigiamą poveikį kitiems.
Juokinga ir kvaila visa tai...
Apie įvairiausius "prakeikimus" labai mėgstama kalbėti įvairiose sektose. Sektantai "prakeikimus/užkeikimus" labai noriai sieja su žmonių bėdomis bei nelaimėmis ir taip naivų žmogų įtikindami atsisakyti savo pinigų ar turto. Štai, iš to turto sektos labai sėkmingai gyvuoja bei plečiasi ir Lietuvoje.
Komentavo Orchus Rugsėjo 7, 2018
šventas gyvenimas yra geriausias priešnuodis prakeikimams ir (kt.) prietarams... Šventas gyvenimas...

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Rugsėjo 10, 2018
Tikėtina, kad nėra joks prakeikimas, o tiesiog gyvenimas be Dievo.
Jėzus sako:
„Paklausykite manęs visi ir supraskite: nėra nieko, kas, iš lauko įėjęs į žmogų, galėtų jį sutepti. Žmogų sutepa vien tai, kas iš žmogaus išeina“. Iš vidaus, iš žmonių širdies, išeina pikti sumanymai, paleistuvystės, vagystės, žmogžudystės, svetimavimai, godumas, suktybės, klasta, begėdystės, pavydas, šmeižtai, puikybė, neišmanymas. Visos tos blogybės išeina iš vidaus ir suteršia žmogų“.
Kai žmogus tiki Dievu, tokie dalykai gali nutikti, bet jei tai vyksta nuolat, tai belieka vienintelis patarimas iš Jėzaus lūpų - ATSIVERSKITE!
Užduoti Klausimą

Temos


...