Ar susilaikymas gali buti zalingas.

Paklausė K Rugpjūčio 17, 2018 Tema: Lytiškumas
Iskilo neaiskumas apsilankius pas urologa. Tikrinantis sveikata daktaras atkreipe demesi i tai, kad su lytine sveikata nera viskas labai gerai, o suzinojes, kad beveik nesimasturbuoju, vos neapreke, esa jo nuomone bent karta per savaite vyrams tai daryti butina, vien tam, kad prostata butu istustinta, esa kitaip gresia impotencija..
   Suprantu, kad itakos diagnozei galejo tureti ir mano ankstesnis gyvenimo budas: nuolatinis rukymas, alkoholio vartojimas, sedimas darbas. Ir vis tik dabar svelniai tariant drasko abejones, kadangi esu virs 30 ir nevedes, nors ir nesu prarades vilties ateityje kurti seima, is vienos puses noretusi ir sveikata islaikyti, o is kitos puses, jei kada ir nusidedu masturbuodamasis, tai po to tikrai nesipasijauciu geriau (vis tiek sazine grauzia..). O gal gydytojas galejo apsirikti...
   Buciau is anksto dekingas jei galetumet, ka nors patarti siuo atveju.
Komentavo TomasG Rugsėjo 13, 2018
Na va. Taip sakant atvaziavome. Masturbacija del sveikatos. Argi tai blogai? Mes siekiame issaugoti sveikata! Mes maziau geriame, rukome, daugiau judame ir plius masturbacija. Ar siuo atveju masturbacija nuodeme?
Baznycia pripazista, kad saugoti sveikata yra gėris. Kunigas sako, kad jeigu sveikata suprastejo, tai eik pas gydytoja t.y. specialista ir klausyk jo. Gydytojas sako: masturbuokites karta per savaite! ir tai oficiali medicina!
Komentavo Πέτρος Rugsėjo 19, 2018
TomasG, masturbuotis pataria oficialioji medicina - čia jos sritis.
Masturbaciją draudžia oficialioji bažnyčia - ar tai bažnyčios sritis? :)
Tai kurios klausyti? :)))
Komentavo Renatas Spalio 12, 2018
Mano manymu gydytojas siek tiek neteisingai informavo. Jei moki angliskai, gali pasidometi ta tema internete. Nei vyrams nei moterims masturbacija fiziologiskai nera butina, o susilaikymas nera zalingas. Vyrams seklos perteklius, jei toks susidaro, pasisalina savaime.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Rugsėjo 24, 2018
Iš esmės tai klausiate, ką daryti, kad gerai jaustumėtės darydamas tai, ko negalima daryti. Geriausia išeitis - vedybos, tai nereikės ir nuodėmės rizikos, kuri išsaugotų potenciją, kuri niekam nereikalinga. Ne viskas, kas sveikatai padeda, yra dora, ir Jūs pats tai aiškiai parašėte.
Užduoti Klausimą

Temos


...