Mylejimasis po vestuviu tik del vaiko

Paklausė Paulius Rugpjūčio 3, 2018 Tema: Lytiškumas
Sveiki,
Esame pora jau keleta metu krikscionys prisizadejome, kad mylesimes po vestuviu.
Bet ji sako kad po vestuviu mylesimes tik tada kad susilaukti vaiku ir daugiau nieko nes biblija sako nepaleistuviauk kaip jinai sako ir kad jai tai bus daugiau mes darysime nuodeme tai mane labai stabdo kaip yra istikruju??
Komentavo TomasG Rugsėjo 4, 2018
Sutuoktiniiu mylejimasis nera paleistuvyste. Tegul pasimokina kas yra paleistuvyste.
Komentavo Πέτρος Rugsėjo 4, 2018
O dangau... čia tai bent...
Na, kad lytiniai santykiai "tik po vestuvių", dar kažkaip galima suprasti, nors ir sunkiai. Tačiau, kad lytiniai santykiai tik dėl vaiko, tai čia jau virš visko...
Tai yra, arba merginos visiškas religinis fanatizmas, arba toks fanatiškas jos auklėjimas šeimoje.

Beje, Pauliau, jei atversti Evangeliją - Dievo duotas įsakymas žmonėms yra vienas vienintelis: "Aš jums tai įsakau: vienam kitą mylėti!" [Jn 15,17].
Bažnyčia, aišku yra idealiai išreklamavusi tuos "10 Dievo įsakymų" iš Sen.Test., kurie tėra tik senovės žydų įstatymų yra gryna kopija iš buvusių gretimų genčių valstybės įsakymų, tame tarpe ir iš Kanàanėjų genties.
Jei tie "įsakymai" būtų tokie svarbūs, Jėzus būtinai juos būtų ne tik paminėjęs, bet ir kiekvieną jų išaiškinęs atskirai ir mes apie tai aiškiai žinotume.

Taigi, Pauliau, scenarijus labai paprastas: jei tavoji mergina ir toliau bus fanatiškai "užsiciklinusi", jog "seksas tik dėl vaiko", garantuoju, jog tu, arba vėliau susirasi meilužę, arba vienas sau liūdnai masturbuosiesi, arba po santuokos vėliau išsiskirsite.
Abejoju, jog religinis fanatizmas kaip nors pagydomas, todėl susirask normalią merginą ir būsite abu laimingi, o dabartinė tegul ieškosi tokio pat religinio fanatiko, kaip ir ji pati, ir jie taip pat jausis laimingi :)

Sėkmės! ;)

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Rugsėjo 10, 2018
Pagal Bažnyčios mintį aukščiausias santuokinio lyrinio akto gėris yra vaikai. Bet ir čia sutuoktiniams diota natūrali galimybė planuoti savo vaikų gimstamumą. Turiu mintyje Natūralų Šeimos Planavimą. Nežinau, kuo remdamasi jūsų sužadėtinė teigia, kad santuokinis lytinis aktas tik dėl vaikų. Jis įmanomas ir dėl vienas kito. Santuokinis lytinis aktas tai pilnas ir laisvas savęs dovanojimas kitam, bei kito laisvas ir. Pilnas priėmimas kaip dovanos. Tai didelis santuokinio gyvenimo gėris. Ir esu įsitikinęs, kad siekti šio gėrio, gal net mokintis tokios laikysenos vienas kito atžvilgiu reikia mokytis.
Linkiu nuoširdaus pokalbio ir kantrybės vienas kitą išgirsti ir suprasti.
Užduoti Klausimą

Temos


...