Manau kad mano dukra užkerėta

Paklausė anonimas Birželio 29, 2018 Tema: Egzorcizmas
Mano dukrą kas savaitė kamuoja nepaaiškinamo pobūdžio priepuoliai, po kurių sunkiai atsigauna ir labai kenčia. Jai dar nėra 40 metų, augina 6 metų dukrytę. Vartoja įvairiausius vaistus gydytojų paskirtus, bet niekas nepadeda. Mes manom, kad ji yra užkeikta. Kaip išsivaduoti iš šių kančių gal patarsit.
Komentavo Orchus Birželio 29, 2018
panagrinėkite gyvenimą / gyvenseną ir pasidomėkite http://www.egzorcistas.lt/

Nacionalinė egzorcistų asociacija (NEA) - tai Lietuvos Katalikų Bažnyčios kunigų, kuriuos Vyskupai paskyrė egzorcisto tarnystei, ir jų bendradarbių dvasininkų bei pasauliečių susivienijimas, turintis tikslą įvairiapusiškai pagelbėti tikintiesiems, susidūrusiems su piktojo veikimu savo gyvenime, bet dar svarbiau - apsaugoti juos nuo piktojo rezgamų pinklių...
Komentavo TomasG Birželio 29, 2018
Manau ji neturi vyro
Komentavo Πέτρος Birželio 30, 2018
Gerbiamasis/-oji, nelabai aišku kas tai yra - "nepaaiškinamo pobūdžio priepuoliai"?
Ką reiškia "sunkiai atsigauna ir labai kenčia"?
Gal ji ką nors mato? Gal būt ką girdi? O gal ką nors jaučia?
Reikia kalbėti labai konkrečiai.

Tačiau tikrai nemanau, jog ji yra "užkerėta", ar "užkeikta". Tikrai tikrai ne!
Gal būt čia yra rimtos problemos, susijusios su žmogaus psichika?

Nė vienas žmogus neturi tokių galių, jog kokiu nors būdu galėtų mistiškai pakenkti kitam žmogui.
Visokie "užkalbėjimai", "būrimai", "užkerėjimai", "prakeikimai" yra tik palikimas iš senosios primityvios visuomenės, kurios nemažai ženklų galima rasti ir Biblijos Senajame Testamente. Visa tai yra niekas, žmonių išsigalvojimai, fantazijos bei desperatiškas noras kokiu nors būdu valdyti kitus.
Juokinga visa tai ir kvaila.

Ir yra visai kas kita, kai retais atvejais žmonės gali girdėti mirusiuosius, ar juos matyti kažkokiame pavidale. Bet, pabrėžiu, tai atsitinka labai retai.
Deja, mes per mažai, siaubingai per mažai, o jei tiksliau - beveik nieko nežinome apie pasaulį "anapus". Mes realiai nežinome kokios ten yra galimybės; mes nežinome konkrečiai kokios aplinkybės lemia tai, jog retkarčiais žmogaus siela sugeba pasirodyti gyvenančiam žmogui.

Aš kalbu tik kaip apie faktus, net niekas(!) nežino tikrų priežasčių kodėl taip įvyksta.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Liepos 5, 2018
Jei kyla įtarimų dėl apsėdimo, kreipkitės pas vietos vyskupijos egzorcistą. Su medikais turite konsultuotis ir tartis, kodėl gydymas yra neveiksmingas.
Užduoti Klausimą

Temos


...