Ką daryt jei močiutė verčia būti kunigu?

Paklausė Karolis Gegužės 30, 2018 Tema: Šventieji
Sveiki, esu Karolis, man 17 metų.
Esu krikščionis, tikrai Dievui meldžiuos, mažai, bet jis visad su manim.  Tai va, močiutė jau nuo seniai įsivaizduoja manę kad būsiu kunigu, ji verčia įkyriai manę skaityt šventas knygas, liepia nueit pas savo miesto kunigą ir pasiprašyt kad manę jis pamokytų kunigystės, bet esmė kad aš nenoriu, ir kai pas ją nuvažiavau paklausiau, močiut, jeigu aš nebusiu kunigas ar tu manę prakeiksi? Ir ji rimtu žvilgsniu rimtu sakiniu atsakė prakeiks ir tipo neduos ramybės. Man nesmagu sakyt jai kad nebūsiu kunigu, nes ji tada mane pradeda smerkt kad vat iš manęs nieko nebus ir panašiai, netik močiutė manę verčia būt kunigu, visa giminė, gal kokios 5 tetos.
Ką man daryt? Kaip reaguot?
Komentavo kvailys Birželio 1, 2018
Patuot į teismą arba pradėk fotografuot
Komentavo Πέτρος Birželio 1, 2018
Karoli, yra blogai, kai suaugusieji ne bando protingai patarti, tau pačiam pasiliekant pasirinkimo teisę, o siekia tiesiogiai reguliuoti tavo gyvenimą. Tai yra labai blogai. Ir jokio pateisinimo tame ir būti negali.

Kai tavo močiutė su tomis tetomis eilinį kartą pradės tave versti būti kunigu, PAREIKALAUK, kad jos taptų vienuolėmis.
Negalima, kad tau koks nors žmogus gyvenime "sėdėtų ant sprando" ir nurodinėtų.
Reikia suprasti, jog tavo močiutė vadovaujasi 19a. mąstymu, kurį gavo iš savo mamos, iš jos auklėjimo. Tais laikais bažnyčia ir kunigai buvo didžiausi autoritetai visuomenėje. Ir tai yra labai kvaila.

Dabar pagalvojau, jog man tikrai nė vienas iš mano giminės negalėtų man aiškinti kuo man tapti - atsakyčiau labai griežtai. Tuo viskas ir pasibaigtų.
Tikrai neleisčiau davatkoms man vadovauti :))))
Komentavo Algizz Birželio 2, 2018
Kas žino, gal močiutė geriau žino už tave, kuo tau mbūti gyvenime. Nerimta forma galiu rekomenduoti kunigo darbą. Darbe jokio streso, priešingai negu dirbant kokiame UAB-e, baigus mokslus garantuotas įdarbinimas ir apgyvendinimas.
Komentavo Orchus Birželio 2, 2018
elementaru ir paprasta: „liepia nueit pas savo miesto kunigą“? puiku, imkite močiutę po paranke ir nueikite pas kunigą, tegu kunigas jai paaiškina apie kelią ir pašaukimą į kunigystę... Manau, tuo visos Jūsų bėdos ir užsibaigtu...

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Birželio 1, 2018
Pirmiausia nebijok močiutės. :) kas ji tokia prieš Dievo planą Tau. Regis, jis nėra kunigystė. Melskis už savo močiutę ir jai nieko neaiškink ir nesiteisink. Į jos reikalavimus ir grasinimus nekreipk dėmesio. Svarbiausia pasistenk išlaikyti ramybę. Tegul ji nervinasi. :)
Užduoti Klausimą

Temos


...