Ar yra šventoji, kuri saugo gamtą, žmones ar vargšus?

Paklausė Gabija Gegužės 20, 2018 Tema: Šventieji
Sveiki. Noriu priimti Sutvirtinimo sakramentą ir šio sakramento metu gausim po dar vieną   Šventojo globėjo vardą, tačiau apie šventuosius sunku rasti daug patikimos informacijos ir jų pačių yra daugybė ir įvairių. Todėl nusprendžiau parašyti čia ir paklausti, ar yra Šventoji, kuri globoja gamtą (man itin patinka būti gamtoje, klausytis jos garsų), ar vargšus (nuolatos noriu visiems padėti) arba galbūt yra šventoji, kuri nuolat savo gerumu, nuoširdumu ir su begaline meile stengėsi padėti kitiems?
Iš anksto ačiū už atsakymą.
Komentavo Πέτρος Gegužės 24, 2018
Gerbiamieji, jūs visi kvaištelėjote, ar kas jums... dėl tų šventųjų vardų?

Vatikanas kaip blynų "prikepė" tų "šventųjų" - pačiam įvairiausiam skoniui - nė neišsirinksi, o jei ir žinai ko reikia, tai nežinai kurį rinktis... :))
Štai kokia didelė problema! :))

Gal, sakau Vatikanas įsteigtų kokią "šventųjų ministeriją" ir visą informaciją susitemintų, kad vargšeliai religingieji galėtų lengvai rasti kas yra už ką atsakingas?? Nes dabar tikras bardakas... jokios tvarkos :)

Man vis labiau keista, kaip tokie žmonės gali mokytis mokyklose, universitetuose, kai visa tai prieštarauja mokslui? Mokykloje moko, jog žmonija išsivystė evoliucijos dėka, o bažnyčia teigia, kad žmonija išsivystė nuo Adomo ir Ievos. Tai, gerbiamieji, pasirinkite kurį nors vieną variantą ir nebūkite išverstskūriais, kada kaip patogiau :)))

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Gegužės 30, 2018
Galite pasirinkti Pranciškos vardą. Šventasis Pranciškus Asyžietis yra gamtos globėjas, tačiau yra ir šventoji Pranciška Romietė, kuri labai stengėsi padėti kitiems. Daugiau info apie šią šventąją

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2009-03-09-sv-pranciska-romiete/7287
Užduoti Klausimą

Temos


...