Kaip man elgtis?

Paklausė Jonas Gegužės 8, 2018 Tema: Malda
G.J.K. jaučiu didžiulį raginimą melstis už kitus žmones, visada meldžiuosi už tuos kas paprašo asmeniškai kad pasimelsčiau ar internete, maldos grupėse išsako savo intencijas. Bet susiduriu su viena bėda- kuo daugiau meldžiuosi už kitus tuo didesnės bėdos ir problemos užgriūna mane patį. Buvau net nustojes melstis ir tarsi visos bėdos baigėsi, kai vėl pradėjau melstis ir vėl viskas grįžo. Juk turėtu būti atvirkščiai. Dabar kai meldžiuosi atrodo kad kas iš vidaus mane drasko į mažus gabaliukus aplink taip pat viskas griūva.Kiekvienas ištartas maldos žodis man brangiai kainuoja. Nesuprantu kodėl taip vyksta? Ką aš darau ne taip? Kartais noriu nustoti melstis, bet negaliu. Nors nesimeldžiant išorinės bėdos ir baigesi, bet viduje jaučiu tokia tuštumą kad norisi vilku staugti. Maldos man reikia lygiai taip pat kaip ir oro kvėpuoti. Patarkit, ką darau ne taip? Gal vis tik liautis melstis už kitus? Esu pasimetęs, kažkokia dviprasmybė- negaliu nesimelsti, nes man tai tas pats kas kviepuoti, bet ir melsdžiantis būna be galo sunku. Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Komentavo kvailys Birželio 9, 2018
Matot atsikyrėlio maldininko kelias pays sunkiausias, dėl to vienuolynai besimeldžiantys kartu labai nenoriai išleidavo žmogų vieną į dykumas.... Nepamirškite kad Bažnyčia yra bendruomenė, tad atkreipkit dėmesį į bendruomenines maldas ir pasidarys kiek lengviau... Jei sutiksit tikrą dvasios vadovą, tai jis jums vienam melstis uždraus, kol neturite užnugaryje
 besimeldžiančios bendruomenės ir kol ta bendruomenę (geriausia vienuolinė) jūsų neišleis į mažesnį besimeldžiančių būrų (skit)..... Patarčiau dabar kuo daugiau melstis tiesiog aukštinant ir šlovinant Dievą ir taip pamažu irtis priekin.
Komentavo Orchus Birželio 9, 2018
ar tik piktasis čia nebus prikišęs nagų...

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Birželio 7, 2018
Turite sau atsakyti į klausimą, kodėl maldos gausą siejate su užgriūnančiomis problemomis ir bėdomis. Ar malda gali būti didesnių problemų šaltinis? Kodėl? Tai klausimai į kuriuos turite rasti atsakymus. Kad malda jums svarbi, jūs apie tai pats rašote: noriu nustoti melstis, bet negaliu. Iš to, ką parašėte nematyti nieko, ką dartumėte ne taip. Patarimas būtų surasti laiko asmeniniam pokalbiui su kunigu apie šį savo rūpestį.
Užduoti Klausimą

Temos


...