Tikejimas Dievu - nuo ko pradėti

Paklausė Edvardas Kovo 9, 2018 Tema: Religija
Sveiki,kasdieniniam gyvenime vis susiduriu su religija, bet savyje nejaučiu tikėjimo. Pats esu krikšto sakramentą priėmęs, tikėjimas Dievu yra labai silpnas. Kaip pavyzdys - labiau tikiu, kad žmones sukūrė kokie ateiviai nei Dievas.
Norėčiau paprašyti patarimo, kaip sustiprinti tikėjimą - nuo ko pradėti? Biblijos skaitymas, Bažnyčios lankymas, ar tai turi ateiti su branda ir laiku?

Dėkingas

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Kovo 14, 2018
Krikštas jus jau padarė Dievo vaiku. Vaiko pareiga pažinti savo tėvus, suvokti, ko jie linki, ko tikisi, kokia jų valia. Panašiai ir su Dievu. Esate Dievo vaikas. Kokio Dievo? Jei gyvenate kokiame nors didmiestyje linkiu ieškoti vietos, kur yra vedamas „Alfa” kursas.
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2013-09-27-alfa-kursas-daugiau-nei-krikscionybes-pradziamokslis/107648
Kur toks kursas organizuojams google paieškoje suveskite alfa kursas ir išmes nemažai nuorodų, kur galima tokį kursą lankyti.
Komentavo Arvydas Kovo 24, 2018
Bandau pažinti savo tėvus, bet labai baisu skaitant senąjį testamentą. Visų pirma labai kliūna tai, kad Dievas save vadina "mes", daugiskaita. Liūdna ir tai, kad toks žiaurus Tėvas: žudantis, apipjaustantis, naikinantis. Ir visiškai protą veda iki sumišimo tai, kad užrašyta, net Dievo pamąstymai - lyg absurdas kažkoks. Kas užrašė juos? Kas žinojo?
Tik Jėzus kažkaip sušvelnina visą seną testamentą ir net paneigia vietomis "jums pasakyta žudyti priešus, o aš sakau mylėkite priešus", kas čia atsitiko, kodėl vyksta virsmas Dievo iš žudančio į mylintį?
Jėzaus gyvenimas, kaip pavyzdys, tikrai labai rezonuoja ir tikrai jo tas romumas, gailestingumas, nuolankumas parodo, kad jis nugalėjo pasaulį ir jame "gyvena kaip praeivis". Tai absoliučios meilės pavyzdys. Palyginus su senuoju testamentu, kas kolkas man yra visiškas nesusipratimas ir logiką visaip išdarkantis kūrinys. Gal čia toks tikslas.. išdarkyti logiką, atverti širdį. Nežinau.
Komentavo TomasG Kovo 31, 2018
Minute pavarciau internete Bibliją:
tai yra nuostabu:
Ag2...
17 Plakiau jus, – visus jūsų rankų darbus, – sausra, kūlėmis ir kruša, tačiau jūs prie manęs negrįžote, – tai VIEŠPATIES žodis. 18 Atkreipkite dėmesį, kas darysis nuo šiandien, nuo devinto mėnesio dvidešimt ketvirtos dienos.[i5] Nuo tos dienos, kai buvo padėti VIEŠPATIES Šventyklos pamatai, pažiūrėkite, 19 ar svirne vis dar trūks grūdų sėklai? Ar vynuogė, figmedis, granatmedis ir alyvmedis vis dar neneš vaisių? Nuo šiandien jus laiminsiu!“

O cia isvis nerealu!! Galima medituoti sia tema apie pasventinimo jega!!!
Ag2
10 Antraisiais Darijaus metais, dvidešimt ketvirtą devinto mėnesio dieną, atėjo VIEŠPATIES žodis pranašui Hagajui: 11 „Taip kalbėjo Galybių VIEŠPATS: 'Paprašyk kunigų nuosprendžio šiuo reikalu. 12 [i2]Jei kas nešasi pašventintą mėsą savo drabužio skverne ir paliečia tuo skvernu duoną ar viralą, ar vyną, ar aliejų, – bet kokį valgį, – ar jis bus pašventintas?'“ – „Ne“, – atsakė kunigai. 13 Hagajis vėl klausė: „Jei kas nors, susiteršęs lavono palietimu, paliestų bet ką iš šių valgių, ar jis taptų nešvarus?“ – „Taip, jis tampa nešvarus“, – atsakė kunigai.
14 Tuomet Hagajis tęsė:
„Lygiai tokia yra ši tauta[i3]
ir ši gentis mano akivaizdoje, –
tai VIEŠPATIES žodis;
toks yra kiekvienas jų rankų darbas;
netgi tai, ką jie ten aukoja, yra nešvaru.

Cia toks nerealus lobynas yra Senasis Testamentas. Iš jo mokytis ir mokytis. Be abejo pagarbios Dievo baimės būtent iš ST ir išmokstame. Vie-patie pasigailek.
Užduoti Klausimą

Temos


...