Tegu Bus Pagarbintas,mano sūnus ir marti kategoriškai atsižadėjo palikuonių, nes jiems norisi iki senatvės sportuoti

Paklausė Motina Sausio 13, 2018 Tema: Lytiškumas
Esu pasimetusi, mano sūnus ir marti,susituokęs prieš beveik 18m kategoriškai atsisakė turėt vaikų, marti sterilizavosi-nes pagal juos- iki senatvės  jie nori sportuoti, dalyvauti varžybose ,kad juos garbintų,jais gėrėtųsi publika.Marti iki sterilizacijos buvo du kart pastojus,vienąkart pasidarė abortą, kitąkart iššaukė priešlaikinį gimdymą,penktame mėnesy-kūdikis gimė negyvas,visiem paskelbė,kad medikų klaida,palaidojo, bet visai negailėjo ,net per laidotuves.Jiem svarbiiau - kad būtų garbė, šlovė,kuri praeis,o palikuonių nebus.Net įsivaikinti nenori ,jie vietoj vaikų augina šunis, sako,kad vaikai - jiem bjaurūs, šlykštūs,kad trukdo gyventi,kad šunys jiems atsidėkoja meile,ištikymybe.Tiesiog tyčiojasi iš turinčių vaikų  sportininkų.Aš kaltinu juos žudymo nuodėme,bet sulaukiu tik pajuokos.Gi nesportuos iki senatvės, ir kas senatvėje jais rūpinsis- negi šunys?Galų galę- tai yra puikybės nuodėmė,o kam reikėjo tuoktis,jei nesinori tyčia turėt vaikų?Dėkui.
Komentavo TomasG Sausio 21, 2018
Šeimos reikalai. Nėra aplinkinių reikalai, kokie artimi aplinkiniai tai šeimai bebūtų. Gal nešvelniai skamba, bet tai ne Jūsų reikalas. Juo labiau kaltinti irgi ne Jūsų reikalas. Kaltinimas tai tas pats kas užmėtyti akmenimis, bet pagal Jėzaus pavyzdį minia padėjo akmenis ir išsiskirstė, nes iš kiekvieno gali būti išieškota. Jūsų reikalas rūpintis ne sūnaus, bet savo šeima.
Marti anytai karti.
Be jokios abejonės, kad tie neišpažinti ir neapgailėti abortai sėdi jų pasąmonėje ir jų sielos kenčia dėl to. O Jūsų įtaka jiems čia gali būti tik per maldą. Prašant atsivertimo malonės.
Kai žmogus sako ,kad nemėgsta vaikų, tai jis nesuvokia, kad pats toks buvo.
Komentavo Orchus Sausio 29, 2018
matyt kažkas svarbaus buvo praleista auginant, auklėjant, formuojant sūnų, ne tik diegiant jam krikščioniškąsias vertybes žoddžiu, bet ir pavyzdžiu?..   Dabar sūnus — vaisius, vaisius viso jo ankstesnio gyvenimo...

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Vasario 5, 2018
Tiesiog melskitės už juos, kad Dievas būtų gailestingas. Kiekvienas pasirenka savo klaidas ir nuodėmes, Jūsų sūnaus ir marčios - štai tokios.
Užduoti Klausimą

Temos


...