Dėl kitų Konfesijų

Paklausė Tik žmogus Lapkričio 5, 2017 Tema: Religija
Ar evangelikai liuteronai yra sekta iš Katalikų Bažnyčios perspektyvos? O gal tiesiog žemesni už katalikus? Klausiu, nes šiame puslapyje randu tiek daug apribojimų - negalima tuoktis tiek Evangelikų-Liuteronų bažnyčioje, tiek Katalikų, susituokę su liuteronu Liuteronų bažnyčioje neturi teisės eiti išpažinties, susituokę liuteronai su katalikais Katalikų bažnyčioje privalo pasižadėti, kad vaikai bus auklėjami katalikiškai ir panašūs dalykai.
Komentavo Πέτρος Lapkričio 6, 2017
Evangelikai liuteronai ne sekta ir jie nėra "žemesni" ar "aukštesni" už katalikus, ar kitas konfesijas.

Liuteronai su katalikais neprivalo tuoktis tik katalikų bažnyčioje; o jei joje susituokė, vis tiek neprivalo auklėti savo vaikus tik katalikiškai.
Nors ir katalikų bažnyčia tvirtina priešingai...

Tamstai įsakyti kaip elgtis niekas negali. Esate laisvas žmogus. Ne viduramžiais gyvename.
Komentavo TomasG Lapkričio 6, 2017
Nei jie sekta nei mes. Visi skirtingais keliais ieško Aukščiausiojo. Visi savo tvarkas įvedė. Nori melstis katalikų bažnyčioje, laikykis katalikų tvarkos, nori liuteronų, laikykis liuteronų. Čia bėda kaip su dviguba pilietybe...

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Lapkričio 21, 2017
Tai yra puslapis kur atsakinėja Katalikų Bažnyčios kunigai. Patikėkite negalime visko išmanyti, kas galima ar negalima kitose krikščioniškose konfesijose. Čia bandome žmonėms atsakyti į klausimus kaip gyvename Katalikų Bažnyčioje, kuri turi savo tvarką, susitarimus, kanonus. Niekas nieko nekaltina ir nelaiko geresniais ar prastesniais.visi leidimai ar draudimai turi savo patirtis istorijos tėkmėje.
Užduoti Klausimą

Temos


...