atsakykite prašau

Paklausė Sigita Rugsėjo 24, 2017 Tema: Nuodėmė
Sveiki. Mano labai sudėtingas gyvenimas šiuo metu... Esu tikinti mergina ir esu patyrusi daug stebuklų iš Dievo! Ir tikrai jis gyvas ir tikrai jis egzistuoja! AMEN. Tačiau yra problema... pradėjau gyventi su draugu... žinau, kad tai nuodėmė gyventi "susimetus"... Mane seniai kankina klausimas ar Dievas girdi maldas tų žmonių kurie gyvena tokį gyvenimą, nes viena moteris man pasakė, kad Dievas negirdi maldų, kai yra gyvenama nuodėmėje. Man taip sunku, nes aš nenoriu būti palikta Dievo, man taip svarbu.. bet svarbus ir mano draugas, nežinau kaip kas, jaučiuosi dvasiškai palaužta, neturiu artimo tikinčio krikščionio žmogaus šalia, su kuriuo galėčiau padiskutuoti, o šeimai nesipasakoju per daug, nes žinau kad būsiu teisiama ir smerkiama dėl to. Matote jis netikintis taip kaip aš, jis sako esąs tiki į Dieva, bet jis netiki stebuklais ir jam neatrodo kad gyvenimas susimetus yra nuodėmė, jis sako "tiesiog, reikia būti ištikimam savo antrajai pusei". Prašau atsakykite kažką.. Ir prašau pasimelskite už mane.. ačiū.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Spalio 14, 2017
Dievas Jūsų maldas tikrai girdi. Na turbūt Jūsų draugo Dievui toks gyvenimas ne nuodėmė. Krikščionims tai nuodėmė. "Reikia būti ištikimam antrajai pusei", sako Jūsų draugas. O kokia to priežastis? Juk nieko vienas kitam dar neprisiekėte. Kokia ištikimybė galima?? Galima stengtis būti ištikimu. Bet va, to gyvenimo susidėjus liūdnumas, kad dažniausiai moteris tampa ne ištikimybės motyvas, o kažkoks bandymų poligonas.

Galite melstis, eiti į bažnyčią, dalyvauti šv. Mišiose. Bet negalite eiti išpažinties, nes turėsite pasakyti kunigui, kad gyvenate be santuokos sakramento, todėl išrišimo joks kunigas neteiks. Todėl negalite eiti ir šventosios Komunijos. Šis draudimas galioja tol, kol taip gyvensite. Jei su draugu susituoksite, galėsite eiti išpažinties, priimti komuniją.

Kadangi Dievas Jūsų maldas girdi, jau nuo dabar melskitės už savo draugą ir jo atsivertima. :)
Užduoti Klausimą

Temos


...