Religija,kurią man pasirinkti?

Paklausė smalsuolis777 Liepos 14, 2017 Tema: Religija
Garbė Jėzui Kristui,
Norėčiau paklausti,kokia religija yra teisinga pasirinkti?Nes,kiek aš mačiau ir girdėjau,tai beveik visos religijos sako apie vieną ir tą patį:apie draugystę,dosnumą,nuolankumą ir pan.Skiriasi tik tai tuo, kad yra garbinami kiti dievai,kitos šventyklos,kitokios maldos ir pan.Ir turėčiau pasakyti,kad pagal Bibliją reikia gyventi atsisakant visko,kas teikia kūnišką malonumą.Tai kokia religija yra teisinga,kokia yra ta tikroji tiesa?

Būsiu dėkingas už atsakymą.
Komentavo Abadonas Liepos 15, 2017
na, nelabai ką ir yra rinktis, išskyrus Katalikybę. Yra daugybė ir kitų krikščioniškų atšakų, bet tai jau tik atšakos, atplaišos, nuokrypis nuo kamieno, ne pagrindas, ne pagrindinė kryptis, nebe tas kelias, tai jau atskieska krikščionybė.... Taigi — rinkitės geriausia, jei jau renkatės būti tikinčiu žmogumi. Kodėl tiek daug „panašių“ religijų? Ogi kad Piktasis, plagiatorius, nesnaudžia, ir visą „puokštę“ įvairių įvairiausių (storiausios knygos surašytos) tikėjimų audžia, įskaitant netgi visokius „mokslinius“ ateizmus, skirtus žmonėms suvedžioti ir susimedžioti. Piktojo audimas yra subtilus(!!!) ir įvairus, skirtas žmonėms mulkinti pagal jų „skonį ir supratimą“. Stebint, kas darosi pasaulyje, galima ir susigaudyti, ar ne?

„pagal Bibliją reikia gyventi atsisakant visko, kas teikia kūnišką malonumą“?
Na jau, na jau... :))) Paskaitykite nors Giesmių Giesmę...
http://donelaitis.vdu.lt/Sv_Rastas/26.htm

ir Pakartoto Įstatymo knyga:
24:5 Kai vyras yra neseniai vedęs, jis nei į kariuomenę eis, nei jam bus pavesta bet kokios pareigos. Atleistas vieneriems metams jis liks namie nešti džiaugsmo žmonai, kurią yra vedęs".
http://donelaitis.vdu.lt/Sv_Rastas/5.htm

Net šiuolaikinėje pasaulionių teisėje nėra tokių karo meto privilegijų malonumams...


Savaime suprantama, Biblija teikia gyvenimo pilnatvę, t. y. ne tik kūniškuosius malonumus / džiaugsmus...
Komentavo TomasG Rugpjūčio 8, 2017
Tikroji tiesa yra ta už kurią esi pasirengęs galvą guldyti ir ne bet kaip, ne už pinigus ir be jokių išlygų. Pvz. kas eitų ginti tėvynę, tiesiog pakiltų ir eitų, nežiūrėdami į nieką, tokie kaip Donecko oro uosto gynėjai? Kas rizikuodamas savo gyvybe gintų savo mašiną nuo vagies? Kas iš mūsų galėtų mirti už Gyvojo Die-o Sūnų, Jėzų Kristų, už Jo paskelbtas tiesas? Jeigu kuris iš mūsų į tokius klausimus atsakys Taip, aš esu pasirengęs, tai turbūt ir vandeniu paeis kokius kelis metrus...
Komentavo Vytautas Račkauskas Rugpjūčio 18, 2017
Tas,kurį pagarbinot,Jus jau pasirinko.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Rugpjūčio 21, 2017
Iš to, ką parašėte, matyti, kad Jūsų supratimas ape religijas yra labai negilus. Turėtumėte geiau ir autentiškiau susipažinti, o pasirinkti tą, kurioje rasite tiesą: tarp tiesos ir netiesos žmogus neturi teisės rinktis, o privalo tiesos besąlygiškai laikytis.
Užduoti Klausimą

Temos


...