Kur kreiptis dvasines pagalbos - studijuoti Šventraštį bendruomenėje ar kitu būdu?

Paklausė Ona Birželio 16, 2017 Tema: Religija
Noriu pagerinti savo dvasinę būseną, nes paskutiniu metu turiu daug neatsakytų klausimų. Gyvenu Vilniuje, norėčiau, kad konkrečiai nurodytumėt, kokioj bažnyčioj bendruomenės nariai gilinasi į Švento Rašto paslaptis?
Komentavo Πέτρος Birželio 28, 2017
Gerb. Ona, patikėkite, Biblijoje nėra jokių paslapčių. Tikrai nėra.
Skaitydama Bibliją jūs pagerinsite ne dvasinę būseną, o nebent psichologinę.
"Šventasis Raštas" negali būti vadinmas "šventu", nes jis yra "suterštas" senovės žydų Senuoju Testamentu ir su jame esančiomis visomis nesąmonėmis, marazmais bei išsigalvojimais. Tuo labiau, kad Senąjį Testamentą parašė primityvūs senovės žydai, norėdami įstatymais sureguliuoti to meto žydų genčių įprastą gyvenimą ir berašant ST dar visur prirašė žodį "Viešpats".
Pav., apaštalas Paulius, apie Senąjį Testamentą pasisakė labai griežtai : "įstatymą* laikau nuostoliu bei šiukšlėmis."
*past. - žydai Senąjį Testamentą vadino "įstatymu".
http://biblija.lt/index.aspx?cmp=find&str=Fil%203,6-11&doc=BiblijaRKK1998

Geriau skaitykite Naujajame Testamente Jono Evangeliją - ten daugiausia galite rasti tai, kas gali būti tiesa. Iš visų keturių evangelistų, Jonas yra vienintelis bendravęs su Jėzumi, todėl ir manoma, jog jis pats parašė Evangeliją.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Birželio 29, 2017
Vilniuje yra įvairių dvasinio gyvenimo ir tobulinimosi bendrijų, jas galima rasti internetinėse parapijų, katechetikos ir katalikiško jaunimo svetainėse. Dvasinį asmens gyvenimą esminiai pagerinti galima tik asmeniškai susidraugavus su Kristumi, pajautus jo artumą. Tam padeda maldos ir sakramentinis gyvenimas, o jei kas bando vien įgyti žinių ir po to pats "susimeistrauti" sau dvasinį gyvenimą ir ramybę - tai neįmanoma.
Užduoti Klausimą

Temos


...