Kodėl katalikų kunigai teigia, kad mūsų Dievas yra vienas teisingas ir tikras?

Paklausė Aira Sausio 25, 2017 Tema: Religija
Katalikų bažnyčia dažnai priešiškai atsiliepia apie kitas religijas ir tikėjimus, praktikas. Kodėl taip yra? Juk pasaulyje milijardai žmonių ir jų kultūrose būta kitų pranašų, o mokymas juk bendrai vienas visur - tikėti į Dievą ir jam tarnauti? Šiandien maišantis kultūroms maišosi ir religijos, taigi ir keliai pas Dievą yra įvairūs. Ir žmonės renkasi, kuris kelias jiems priimtinesnis, kodėl tai yra blogai? Juk svarbiausia, kad apskritai žmonės eitų link Kūrėjo ar ne ?

Ačiū už atsakymą.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Vasario 14, 2017
Pasaulis - tarsi prekybos centras, pilnas visokiausių dalykų, tačiau niekas neperka visko iš eilės, o pasirenka, ko jam reikia: sportui, lavinimuisi, maistui ar pramogai. Kiekvienas Išsirenka, ko jam reikia, kas tinka ir ką įstengia įsigyti ir suvartoti. Taip pat ir dvasinių dalykų yra įvairiausių, bet žmogus turi pasirinkti vieną tiesą, kurios ryžtasi ištikimai laikytis. Blaškytis tarp įvairių mokymų arba pasirinkti po truputį iš visur reiškia, kad žmogus paklūsta ne pažintai tiesai, o savo nuotaikoms, jausmams ir poreikiams. Tai nėra religija, arba jei tampa religijos pakaitalu, tai labai nuskurdina žmogų. Katalikų Bažnyčia išpažįsta ir gina savąsias tiesas, kritikuodama kitų mokymų klaidas ir trūkumus, panašiai, kaip kitos religijos daro Katalikų Bažnyčios atžvilgiu.
Komentavo Πέτρος Kovo 3, 2017
"Bažnyčia išpažįsta ir gina savąsias tiesas, kritikuodama kitų mokymų klaidas ir trūkumus".

Kunige, čia tai bent...  tai gal suskaičiuokime katalikų bažnyčios klaidas ir trūkumus :))

Kalbant apskritai, nesigilinant į detales, katalikų bažnyčia per visą savo istoriją yra nužudžiusi daugiausiai žmonių iš visų religijų.

Ir JŪS tai vadintumėte "klaida" ar "trūkumu" ?!

Tokios banyčios kaip katalikų, iš viso neturėjo atsirasti. Tačiau ji vis dėl to atsirado dėl kat. bažnyčios hierarchų godumo pinigams, valdžios toškimo, bei aistrų tenkinimo.

Netikite ?
Skaitykite nešališkus, objektyvius istorinius šaltinius !
Ir tada rasite sau atsakymą, kodėl tais senaisiais amžiais Romos vyskupas atsiskyrė nuo visos krikščioniškos bažnyčios.
Užduoti Klausimą

Temos


...