Noreciau paklausti del savo pilnametes dukters noro pasidaryti tatiruote ant delno kryziaus zenklu ir rasto eilute is laisko efez.1sk.1-9eil.dukra yra tikinti ir taip nori isreiksti savo pasirinkima pasisvesti Dievui. Ar tame nera ko blogo,ar geriau nepritarti tokiam pasirinkimui. Aciu uz atsakyma.

Paklausė Ingrida Spalio 26, 2015 Tema: Religija
Mano dukra yra pilnamete ir nori ant delno pasidaryti tatiruote kryziaus zenklu ir rasto eilute is efez.laisko 1sk.1-9eil.dukra yra tikinti ir tokiu budu  nori save iprasminti pasisvesdama savo gyvenima Dievui.Ji pati labai ieskojo sventajame raste atsakymo apie tai kad to daryti negalima,bet tokio kaip draudimo sventajame raste nerado. Noreciau suzinoti ar tame yra kas blogo,ar taip neieis piktoji dvasia. aciu uz atsakyma.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Lapkričio 6, 2015
Na ji jau pilnametė ir gali priimti sprendimus. Reikia dukrai priminti, kad tegul geriau ji savo gyvenimu tas eilutes atspindėtų. Kad apie jas kalbėtų žmonėms, kaip nuostabu gyventi su Dievu ir Dievuje. O tatuiruotė, taip tai gali būti liudijimas. Bet tai manau labai įpareigoja. Turėkime viltį, kad Jūsų dukra nepaniekins šių eilučių.
Užduoti Klausimą

Temos


...